Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koponya MRI eredményeket...

Koponya MRI eredményeket befolyásol ha kipihenetlen és ideges vagyok? És a Rivotril (alvásprobléma)?

Figyelt kérdés

Busszal kell bemennem, emiatt korán kell kelnem, mert a csatlakozás a lehető legrosszabb... És ráadás tuti ma éjjel sem alszom, mert ez már 12 éves probléma, ha nem több. (24 vagyok és 6 éves korom óta vannak ezek az alvásgondok). Főleg, ha még ilyen rossz csatlakozásokkal is kell mennem, gyűlölöm a buszt, pont emiatt! Na mind1...

Befolyásolja? Szerintetek?

24/N



2013. jún. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmit nem befolyásol, hogy álmos vagy.
2013. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na jó, de az álmosság miatt baromira ideges vagyok már most. Ha ma se alszom még idegesebb leszek és, ha ideges vagyok akkor csapok, mint a légycsapó! Nem befolyásolja az eredményt a túlzott idegeskedés?

Amúgy hosszú ideje nem aludtam ki magam.

2013. jún. 28. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy szimpla koponya MR-ed lesz, nem funkcionális MR akkor semmit sem fog befolyásolni (feltéve ha bírsz 15-20 percet feküdni nagyjából mozdulatlanul)
2013. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja, viszont mozdulatlan kell maradnod.
2013. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!