Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holdkóros vagyok minden este?...

Holdkóros vagyok minden este? Miért? A többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy ahogy említettem holdkóros vagyok.Minden este vagy kiabálok,éppenséggel beszélek,és hetente elindulok is.(alvajáró is vagyok)Már kb fél éve.Félek...Kollégiumba fogok menni 1 hónap múlva.És ez szerintem nem egészséges.Sok animét néztem,és most is nézek.Talán ez lehet az oka,nem tudom...Miért van ez?Mivel lehetne kezelni?Mit tehetek?Tudnátok ilyen oldalt ajánlani?Előre is köszönöm!

2013. jún. 30. 23:23
 1/8 Szaszi23 válasza:
Az anime biztosan nem. Énis sokat nézek régóta és semmi bajom. Hány éves vagy? Szerintem kérdezz erről egy orvost, talán a háziorvosodat.
2013. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15éves és lány vagyok.Már pár hónappal ezelőtt rákérdeztem erre meg elkezdett röhögni és azt mondta,hogy szedjek nyugtatót.Az animébe meg nagyon beleélem magam,de hála isten megnyugtattál!Akkor valami másik orvoshoz kéne fordulnom.Köszi:D
2013. jún. 30. 23:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És még valami.Az nem tudom hogy mi,de gyakran ilyen is történik velem,hogy este például hörcsögöket kerestem az ágyamban,mert elszabadultak én ezt hittem félig éber voltam és félig nem.És valahogy felébresztettem magamat.És utána tudatosan visszafeküdtem.
2013. jún. 30. 23:58
 4/8 anonim válasza:

Egyenlőre nem ajánlom a kollégiumot. Keress fel egy rendes orvost, aki ilyesmikkel foglalkozik, mert a háziorvosokat nem igazán szokta érdekelni az ilyesmi, és hát valóban nem is ez a szakterülete. Szüleidnek szólj, hogy vigyenek el egy rendes dokihoz, aki rendesen végzi a dolgát. Ő majd eldönti mi legyen.

E nélkül szerintem ne menj koliba, mert egyrészről zavarni fogod a többieket, másrészről eléggé ki fognak cikizni. Ha szerencséd van akkor nyáron intézhető a dolog és már ősszel mehetsz is koliba :)

Még annyit, hogy az animéknek szerintem semmi köze ehhez, de majd a doki megmondja.

2013. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2013. júl. 1. 14:09
 6/8 azrengetegmogyoró válasza:

Én is kiabáltam nagyon sokszor álmomban, és mindig kisebb-nagyobb pókokat láttam amiktől sikítoztam, pedig ébren egyáltalán nem félek tőlük, mindig nekem kell kivinnem a házból ha betéved egy. :D Volt, hogy láttam egy tarantellát, és felébresztettem a tesómat, hogy keresse meg nekem, mert az már pedig ott van. :D

Szerintem stressztől van, vagy valami nyomaszt, most külföldön tanulok ahol elég kiegyensúlyozott vagyok és azóta nem fordult elő. Én úgy gondolom, hogy jót tehet a környezetváltozás de azért midenképp' menj el egy olyan orvoshoz, aki komolyan is gondol.

2013. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hogy ha az anime lenne az oka akkor már rég az anohana endingjét énekelném ordibálva éjszaka .


Menj el orvoshoz , lehet valami lelki betegség .

2013. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezer köszi!:D
2013. júl. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!