Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este azt hittem, hogy...

Tegnap este azt hittem, hogy megszülök 3 órán keresztül voltak 10-5 perces fájásaim, De elmult. Más is volt már így? Ma ugy érzem magam mint egy másnapos, holdkoros, Plussz hányingerem is van? Lehet, hogy hamarosan szülünk? 36 heteske

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú heteken át nap mint nap voltak ilyen jóslóim, de 39+6 naposan szültem. Sajna ez még eltarthat egy ideig, bár nem feltétlenül. Mindenesetre nem mutatja, hogy mikor fogsz szülni.
2009. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Az első babánál nálam is voltak jósló fájások már ilyenkor is.41.héten végül császár lett a sima szülésből.Szerintem sem mutatja meg,hogy mikor fogsz szülni.

Üdv.29 hetes km.

2009. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mintha csak én kérdeztem volna....szombat óta sz.rul vagyok görcsöl a pocakom elég rendszertelenül és nagyon fáj a derekam, de őrülten! A fájások már tompultak de megmaradtak és olyan fáradt vagyok tőlük, hogy csak ülni meg feküdni bírok...ja meg nyöszörögni...36+6 vagyok...ha ez így marad a 40. hétig tutira kipurcanok!
2009. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát reménykedem benne, hogy ez nem sokáig lesz így. Amugy a méhszájam már 2111.

Mert sajna ez egy édes teher, de teher. :-))

2009. jún. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!