Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van akkor ha en nem adatok...

Mi van akkor ha en nem adatok be egy oltast?

Figyelt kérdés
Alitolag novembertol az iskolankba is jonnek majd es beadjak a H1N1 oltast. Mivan akkor ha en nem adatom be, egyszeruen nem megyek oda, akarmennyire is kotelezo. Vagy tudjak ezt kotelezni? Mivan ha en megse? Bortonbe vetnek vagy mi? Valaki vilagositson fel a jogaimrol.
2009. okt. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel nem vagy köteles hagyni, hogy beoltsanak.
2009. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem míg országosan nem kötelező mindenkinek vagy bizonyos korosztályoknak, addig téged sem kötelezhetnek rá.

Anyum munkahelyre is mentek oltani, de anyu nem volt hajlandó magát beoltatni és nem lett belőle baj.

2009. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban a H1N1 oltás Magyarországon senkinek sem kötelezhető, csak saját felelősségre adhatja be az orvos is.
2009. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) amugy en Erdelyi vagyok de meg itt sem kotelezo orszagszerte tudtom szerint. De ha peldaul kotelezove teszik? mi tortenik akkor ha nem engedem hogy beadjak? Mert hogy azt nekem nem fogjak beadni az biztos, amik terjengenek rola.
2009. okt. 19. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig csak az USAban volt, hogy az emberek egy részét kötelezően oltották. Ha itthon is kötelezővé teszik, és nem adatod be, akkor pénzbüntetést kell majd fizetned, ha akkor sem engeded, esetleg börtön :) De ettől nem kell félni, nem tartom valószínűnek, hogy kötelezővé tennék, itt egyedül csak Székely pampog a védőoltás mellett, mindenki más, még az orvosok és az ÁNTSZ is ellene vannak.
2009. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kötelező, én beadattam, eddig semmi probléma nincs.(1hete). Szerintem mindenkinek be kéne oltatni magát, csak ez a tipikus magyar média keveri a szart, de nem gyengén.
2009. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!