Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még kb mennyit fogok nőni?...

Somogyilaszlo kérdése:

Még kb mennyit fogok nőni? (adatok lent)

Figyelt kérdés
Hello mindenki.Most vagyok 14 éves 53 kiló 168 centi és fiú.2 éve nőttem egy huzamban kb 13 centit,de azóta 2-3 centit sikerült összeszednem...Rendszeresen sportolok naponta 20 percet.Azért csak ennyit mert több testedzésre nincs időm!Mondhani egészségesen élek(napi 1 alma 100db cseresznye 50 db szamóca ) mióta nem növök nem is hívtam sőőt :)Na leírtam kb minden adatot ami kellhet!Ha még számíthatok növésre akkor lécci írjátok le hogy az mennyi lehet :)Előre is köszönöm!
2011. máj. 27. 16:03
 1/2 anonim válasza:
a szüleid magasságából ki lehet számítani,hogy kb.hány cm magas leszel.amúgy még rengeteg időd van nőni,fogsz is szerintem
2011. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyukámnál nagyobb vagyok apám meg kb 4-5 cm-vel magasabb!A rokonságban már mindenkit beértem de állítólag van egy ősöm aki colos csávó volt remélem lehetséges hogy róla "visszaüt" :)Am kössz a választ :)
2011. máj. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!