Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok, mihez felel...

Mit gondoltok, mihez felel meg egy ilyen nap, táplálkozás szempontjából? (paraméterek, további adatok)

Figyelt kérdés

8:30- 4 db pufirizs (ált. inkább 2 szelet tk. rozsos kenyér,de ma ez volt) - zöldséges tonhallal, 1 paradicsom, pár szelet kígyóuborka, 1 paprika


Délelőtt 2-3 szem ringlószilva.


13:00- húsleves, főtt zöldségek, egy nagyobb tányér sertéspörkölt (kevés zsiradékkal), barnarizzsel, 4-5 db ecetes ubival.


Délután 2 szem szilva, 3-4 marék meggy.


19:30- 3 tojásból rántotta (olaj nélkül), 2 db kétszersült bele darabolva, és egy paradicsom



2 naponta futok (nagyon szeretek) 5-6 kilométereket, egy elég gyors tempóban, 2 naponta combra edzek, és 2 naponta kézisúlyzózom, de ezek csak ilyan 20 percesek, igazából tömeget növelek, lassacskán.


Kíváncsi vagyok, hogy paramétereim szerint elegendő e amit beviszek, gondolok itt a szénhidrát-fehérje-zsír arányra is.

És konkrétan a mai nap, súlytartáshoz elegendő, vagy kevés volt, sok volt, mi hiányzik?


(egyébként eszem kenyeret, rozsoskenyeret, egy nap reggelire is 2-3 szeletet, vacsira akár 3-4-et is, csak most nem volt itthon, így pufirizzsel, vagy extrudált barnakenyérrel helyettesítem.)


165 / 46 vagyok ( már olyan 3 kg-t sikerült felszednem, de azt hiszem izomban, háj nincs rajtam, de a sok mozgásnak köszönhetően, látszik hogy foglalkozom valamennyit az alakommal, így ami van rajtam az csak izom, bár gondolom még ez is kevés. )


Gondoltam még ma este iszom egy banánturmixot (1 banán, 2-3 dl 1,5 %-os tejjel).


2011. júl. 5. 20:29
 1/1 A kérdező kommentje:
JA 18 lány vagyok
2011. júl. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!