Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül felhívni a...

Mennyibe kerül felhívni a Honvéd kórházat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a Honvéd kórházba került, mert nagyon beteg. Szeretnék neki telefonálni. Úgy hallottam egyszer, hogy budapesti telefonszámokat drágább felhívni, mint a többit. Nem tudom, hogy ez így van-e, vagy hogy a kórházzal is így van?

2013. júl. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
?????? Honnan tudjuk, hogy milyen telefonról akarsz telefonálni, és milyen percdijaid vannak? Egyébként a kórháznak ugyanolyan telefonja van, mint másnak. Nincs különbség a percdijakban.
2013. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magyar hálózatról hívod akkor normál percdíj szerint lesz ez elszámolva. De miért nem az ismerősöd mobilját hívod? Mert max attól lesz drágább hogy átkapcsolgatod magad helyekre és az azt követő várakozás, ami sok időbe telhet.
2013. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Azért nem a mobilját hívom, mert nincs meg a száma. Pedig tényleg sokkal egyszerűbb lenne úgy. De megoldom így is.

2013. júl. 19. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kár hívnod, nem vagy közvetlen hozzátartozó, nem fognak semmilyen információt adni.Törvény!

Hogy beteget hívnak-e telefonhoz, van-e olyan állapotban, hogy telefonhoz menjen, nincs-e épp valamilyen vizsgálaton, ezeket már nem tudom.

Törvény!

2013. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nem engednének beszélni vele, mert csak ismerősök vagyunk. Jó, hogy írtál, mert erről nem tudtam.

Köszönöm!

2013. júl. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!