Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy történik a beszélgetés a...

Hogy történik a beszélgetés a pszichológusnál?

Figyelt kérdés
A filmekben általában a "beteg" egy kanapén fekszik, miközben a pszichológus fapofával néz, jegyzetel és közönyös hangnemmel teszi fel a kérdéseket. Remélem ez a valóságban nem így van. Vagy mégis ?
2009. okt. 23. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
ez a valóságban sokkal rosszab mert tudod hogy mit miért kérdez és milyen válaszból mire következtet. És ráadásul az hogy ott beszélget valaki még nem fog változni semmi. Az nem egy valódi barát. csak a pénzért beszélget veled. Ingyen nem tenné.
2009. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de viszont, ha jól választ, akkor tényleg érdekli az orvost. Valószínüleg, ha nem érdekelné a pszihologia, nem azt tanulta volna.

Én voltam már, és INGYEN, mivel az iskola orvos küldött hozzá és nem voltam még 18-se. NEm sztk-s rendelés volt.

Nagyon aranyos hölgy volt, szerettem hozzá járni, rendbe tette az én kis lelki világomat teljesen, gyógyszer nélkül!

Első alkalommal kaptam egy füzet szerüt, abba kérdések voltak és be kellett jelölnöm, melyik jellemző rá, elég sok kérdés volt és trükkös is, mert sok kérdés ismételve van, csak másképp fogalmazva.

Akkor volt, hogy képeket adott, és kellett mondanom, mit látok ki belőle. Mivel volt humorom, egy két érdekes dolgot mondtam neki :)Vette a lapot, nem volt baj.

Aztán rengeteget beszélgettünk, tanácsokat adott, ilyesmi. 25 L

2009. okt. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éve járok. Egy arokkanapé van, egyik felén ő ül, másikon én. Vagy én a kanapén, ő szemben egy fotelban. Sokat nevetünk, volt olyan, amikor majdnem velem sírt, szóval ha jól választasz, szó sincs fapofáról. Hetente-kéthetente megyek, de ha közben bármi van emial, sms gyakran előfordul. Nekem elsőre bejött, nagyon egymásra találtunk és rengeteget segítenek a beszélgetések.
2009. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és az elsőnek írnám, hogy nem attól változik valami, hogy ott beszélget veled, hanem hogy rámutat olyan pontokra, ami magadtól vagy egy baráti beszélgetéstől nem tűnne fel, hanem pont ezért szakember. És ezen elgondolkodom, magamban tovább dolgozom ezen. Nem ő fog meggyúgyítani, csak vele együtt fogok meggyógyulni, de nekem kell érte tennem. Igen, ebben más mint egy sebész, hogy én csak fekszem, ő meg megműt és hurrá, kész, hanem itt kettős játék van. Igen, pénzért csinálja, mint ahogy a fogorvos is pénzért csinálja meg a fogad, a kőműves sem ingyen építi a házad és a taxis sem szeretetből fuvaroz.
2009. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!