Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova érdemes endokrinológiára...

Hova érdemes endokrinológiára menni? (agyalapi mirigy probléma miatt)

Figyelt kérdés

Ezek a lehetőségek vannak: Margit kh, Uzsoki kh, SOTE 2-es bel(eddig idejártam, a Kiss Róberthez, de hozzá már nem szeretnék járni a hanyagsága miatt) és magánorvos.


Lenne lehetőség olyanra, hogy szimplán másik orvoshoz jelentkezem be a 2-es belen?


2013. júl. 31. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg jelentkezhetsz máshoz is ugyanott. Nem vagy köteles olyan orvoshoz menni,aki ellen bármiféle kifogásod(akár szalmai,akár személyes)van. Ugyanígy, az orvos sem köteles bárkit ellátni(kivéve életmentő ellátás,)és irányíthat másik orvoshoz. Ha tudsz ott valakit,akihez szívesen járnál,akkor jelentkezz be nála és mondjad el,h hozzá szeretnél járni,mert problémád volt a másik orvossal(nem vagy köteles elmondani,h az milyen probléma volt) és kérdezd meg,h elvállal-e.
2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha utóbbira van lehetőség, szrintem ezt próbáld meg, én az említett összes többi helyen rosszabbul jártam, mint a SOTE 2 bel-en. Bár nekem "csak" pjazsmirigy volt. Az asszisztenseket biztosan meg tudod kérdezni, van-e ilyen lehetőség.
2013. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a SOTE2-re járok dr. Pusztai Péterhez, ő nagyon jó szerintem :) És nem magán.
2013. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!