Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja, folyamatosan...

Pár hónapja, folyamatosan zsibbad a két nagylábam ujja. Annak is a kólső része. Olvastam idegrendszeri és érszükületi problémát. Akinek volt már hasonló problémája leírná mi volt a probléma forrása? Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
páromnak ugyanez a baja, de még nem ment el vele orvoshoz.
2012. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én porckorong sérvvel kapcsolatban tudok ilyenről. Mennyi idős vagy? Volt már problémád a gerinceddel?
2012. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érszűkület, trombózis, cukorbetegség, szívprobléma, idegi problémák, csigolyaelcsúszás stb...is lehet. Nem kellene szórakozni, és megvárni, mi lesz, hanem orvoshoz kell menni.
2012. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vizsgald meg a labbelidet,nem valtoztattal cipot pl.? Az elozo tanacsat fogadd meg, mivel barmilyen fajdalom, zsibbadas jelentkezik, az elozo leirta a lehetseges okozot, ezert mar nem olvasgatni kell, hanem elmenni surgosen egy teljes kivizsgalasra!
2012. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én 23 éves lány vagyok egyébként, a cipőmmel biztos nincs baj. A bal lábamon szemmel láthatóan sűrűn kidagad egy nagyobb ér,de az valoszínü a nagy meleg miatt volt. A gerinc dolgot már eltudom képzelni,mert derék fájós voltam mindig,ami 23 évesen nem biztos,hogy ez normális belátom. Mindenféleképp elfogok menni orvoshoz még a héten,aztán megirom az eredményt,hátha más is okosabb lesz. :)
2012. szept. 4. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:

A gerincbaj nagyon hamar jön az ülő életmód miatt. Sajnos. Az ember anatómiája nem ülésre való.


Dolgozol? Sokat gépezel? Vagy tanulás miatt ülsz sokat?


Ha a gerinceddel van gond, nagyon komolyan kell majd venned a gyógytornát, fizikót stb. Nehogy lerokkanj...

2012. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az orvosok tudják, hogy a nagylábujj zsibbadását konkrétan hányadig csigolyánál található gond okozza. Mert ott nyomja azt az ideget, ami a nagylábujjba fut.

De az a fura, hogy mindkét lábadon egyszerre... általában féloldalt türemkedik ki a porckorong szerintem.


Minden esetre siess megnézetni!

2012. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aránylag sokat ülök,a munkám végett,de esténként eljárok futni is..és igen,ez a zavaró,hogy mindkét nagy lábujjam ugyanugy felesbe zsibbad és érzéketlen is sokszor,de pár nap és okosabb leszek már...megnézetem...lerokkani azért nem szeretnék 23 évesen :) nem gondoltam,hogy ilyen komoly betegségek lapulhatnak meg, ilyen aprocska tünettel...pedig már 2-3 honapja tart.
2012. szept. 5. 01:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán nem akarom rád hozni a frászt, de ez NEM aprócska tünet!!!! A gerincsérv tipikus tünete. Az meg nem játék...
2012. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!