Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábgombára tényleg ennyire jó...

Lábgombára tényleg ennyire jó az ecetes víz?

Figyelt kérdés
Rákerestem itt a Gyk-n,és sokan írtak róla sokfélét.. van,aki szerint napi egy litert cakkum-pakk beleöntött,és ezt 5 napon keresztül.. de azért ez mégiscsak egy sav,ráadásként nekem érzékeny a bőröm is,lehet nem tenne túl sok jót,sőt,talán rosszabb lenne. Kérdeztem mamámat,ő azt mondta,egy,maximum két deci elég lesz langyos-vagy meleg vizben. Szerintetek érdemes kipróbálni? most ezt a Candibene krémet használom,de nem igazán használ,valamint a cipőmet minden egyes használat után befújom cipőfertőtlenítővel. Előtte még sose volt gombám,és nem is szeretném,hogy visszajöjjön. Ezekkel a dolgokkal el tudom érni,hogy távol tartsam ? a választ előre is köszönöm

2013. júl. 31. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A sav valószínűleg segítene elpusztítani a gombát.

Próbáld ki, ha kellemetlen, akkor hagyd abba, és mosd le a lábad tiszta vízzel és el is fog múlni az esetleges kellemetlen érzés.

2013. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm a körömgombára használ szódabikarbónát... Ezek a hagyományos módszerek is vannak olyan hatásosak, mint a modern cuccok, csak feledésbe merülnek...
2013. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de elmúlt és most a chinofungint használom megelőzésre is. az távoltartja a lábgombát, mert nekem sem volt vmi szimpi!
2013. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezném:

Hogyan múlt el, mennyi idő alatt kb és mit használtál? Köszönöm válaszod!

2014. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!