Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábgombára mi a legjobb...

Lábgombára mi a legjobb ellenszer?

Figyelt kérdés
Egy éve elkaptam valami fertőzést,ami canesten krém segítségével 2 hét után múlt el!Idén újra előjött és már 3 hete tart,kenem,de úgy érzem,hogy nem használ!Menjek el bőrgyógyászhoz?Vannak más praktikák a fertőzés kezelésére?(tünetek:piros pontok a talpamon,ujjaim közt hámló bőr)
2010. febr. 25. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz, ő fel fog írni egy üvegnyi ecsetelőt (olyan, mint a kanalas gyógyszer, csak külsőleg használható), plusz kapsz párszáz forintért izzadásgátló port (pl. zokniba beszórod). Pár nap alatt elmúlik.
2010. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos Én is sokat küszködtem ezzel. Próbáld ki ,nem vesztesz semmit ,nekem is ajánlották és bevált.Jól áztasd ki a lábad ,töröld szárazra és dörzsöld be szalicillel,húzzál zoknit.Arra vigyázz ,hogy sebre ne kerüljön mert marja.Párnap múlva tapasztalod, ahol gombás a lábad piros lesz és a bőr hámlani kezd,de ne szakítsd le inkább vágjad.Ismételd meg később is.Remélem segítettem.
2010. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terbisil 1x. Rögtön elmúlt tőle, nem kellett egy hónapig kenegetnem reggel-este, mint a Canestennel.
2010. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az adidasnak van egy jó lábspraye Auchanba lehet is kapni mindenhol ...nekem az segített.
2010. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Chinofungin spray. Nekem ez használt.
2010. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Micosid hintopor
2014. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!