Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretném ki próbálni az...

Szeretném ki próbálni az ecetes langyos vizes hajmosást, mert korpás a fejbőröm, kivan száradva és jön le a sok letört darabka. Bőveben lent?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam utána, valakinek bevált, valakinek nem. És aztis olvastam, hogy utána mégkorpásabb leszek, mert feloldja az elszáradt fejbőrréteget és leoldja, de utána jobblesz. Engem ez érdekelne, hogy megmosás után tényleg korpásabb leszek-e, és ha igen, akkor hány napig/hétig? Ma szeretttem volna megmosni a hajam, de holnap iskola, és mégkorpásabban nem mehetek el. :(

2012. máj. 28. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan próbáld ki, holnapra nem lesz korpásabb a fejbőröd.

Ha átállsz vegyszermentes hajmosásra, balzsam helyett pedig ecetre, akkor egy idő után valóban erősödhetnek a tüneteid, de nem törvényszerű.

2012. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont azt szeretném hogy elmúljanak, ne erősödjenek egy idő után. :((
2012. máj. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!