Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Hogyan kell házilag...

SOS! Hogyan kell házilag párakötést csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap tette fel a doki, de csak holnap vehetem le. És pont a fenekemen van... Ma nagyon megizzadtam le szeretném cserélni. Gyógyszertárba lehet kapni? Házilag lehet csinálni? Bőr alatti gyulladásra kell. (Zsírunk sajna nincs itthon). :(

2013. aug. 2. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Betadine krém is és folyadék is van itthon, az is kifakasztja? Szilvamag nagyságú nagyon fájú dudorról van szó.
2013. aug. 2. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a homlokomon lévő pattanásra használtam; bekentem betadinnal, ráraktam egy darabot egy nejlonzacskóból, majd ráraktam a kötszert és valami pólódarabbal felkötöttem.
2013. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem pattanás hanem egy marhanagy golyó a bőröm alatt. Volt már ilyen és nem akarom, hogy felvágják, pont ott. Amúgy most van fent 24 órája és már nem fáj csak, ha hozzáérek.
2013. aug. 2. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári tégelyben volt amúgy. És fakóbb volt, mint a Betadine. De télleg jó lenne normálisan lefürdeni. :S:S:S
2013. aug. 2. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Bekened valami krémmel, rá egy darab vizes vatta, vagy rongydarab, aztán bekötni, nejlonzacskóval, v. alufóliával.

Nem tudom, pontosan mekkora és hol is van, de attól függ, mit tudsz rá ill. köré tenni.

2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van itthon Betadine, Kamillás-körömvirágos krém, egy valag sima kézkrém, Baba kamilla krém.
2013. aug. 2. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és tyúkszemirtó is, holnap lesz zsír is, tyúkszememre jó volt, azt meggyógyította a zsíros szalicil.
2013. aug. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!