Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a módja annak, hogy eljussa...

Mi a módja annak, hogy eljussak egy kórházi pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy először pszichiáterhez kell menni, aki eldönti, hogy orvosi kezelés szükséges-e, vagy elég a pszichológus. Nem találtam információt arról, hogy beutaló szükséges-e, ha igen, hova. Elég, ha simán telefonon egyeztetek időpontot egy pszichológussal? Hogyan működik ez?
2013. aug. 7. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a dilemmám. Én elmentem a háziorvoshoz, hogy adjon beutalót, de azt mondta nem kell beutaló. Élég időpontot egyeztetni. De ez kórházi pszichiáter volt. És lehet, hogy jobb, ha előbb oda mész, bár azért az attól is függ, hogy mi a panaszod. Tehát egyesztess időpontot egy kórházi pszichiáterrel.
2013. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2013. aug. 12. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült eljutni? Úgy volt ahogy én mondtam? (ezek amúgy várostól is függenek, hogy hol mi a szokás)
2013. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam már időpontot a Városi Pszichiátriai Gondozóba, jövőhéten kell majd mennem :) de egyébként úgy zajlik, ahogy te mondtad.
2013. szept. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!