Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15 évesen egyedül elmehetek...

15 évesen egyedül elmehetek pszichológushoz? Név nélkül?

Figyelt kérdés

Anyukám 1-2 éve sokat bántott, mostanában is megesik, hogy eljár a keze. Ezt mar en nem bírom.. Pl tegnap is osszevesztunk, kétszer akkorát racsapott a fulemre (pofon akart lenni), hogy nem hallok normálisan. Mindent tompitottan hallok, aki mellettem ül, azt sem ertem meg normalisan.. Visszatérve a pszichológushoz. Észrevettem, hogy néha zavaros a viselkedesem, nem fogom fel egyből amit mondanak, remeg a kezem stb. Ugy érzem ez mind összefügg azzal, amennyit régen kikaptam. (Fejemre) ezen kívül régen teljesen nyugodt ember voltam, most mar fele annyira se vagyok az.. Könnyen dühbe jövök. Kifejezni se tudom mar magam rendesen..:( persze anyukám ezt is mondogatja, hogy több könyvet kene olvasom "nem csak facebookozni". Amikor zsinórban 5 könyvet olvastam akkor az volt a baja...

Szóval a kérdés: egyedül elmehetek pszichológushoz? Ugy, hogy nem mondom el a nevemet, se semmit? Ezekről szeretnek vele beszélni..


2012. nov. 23. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az iskolapszichologushoz mehetsz, illetve nevelési tanacsadoba. Ne nelkul nem megoldható.
2012. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy a füleddel a háziorvoshoz menj el, de még ma, lehetőleg azonnal. Ha valami történt a dobhártyáddal, akkor azt azonnal kezelni kell, mert végleges halláskárosodásod lesz. Ő beutal oda, ahova szükséges, ill. ha elmondod, mitől van, abban is segítenie kellene elvileg. Őt viszont köti az orvosi titoktartás.
2012. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még egy a "névtelenségről". Anyád addig fog verni, amíg hallgatsz róla. Fel kell vállalni és szétkürtölni a rokonságban, mert ha látja, hogy van következmény és ezért mások elítélik, akkor majd visszafogja magát. Hidd el, nem érdemes hallgatni, mert amiről az emberek nem tudnak, az nem létezik számukra, te viszont szenvedsz.
2012. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
OFF Gyermekbantalmazas eseteben pont hogy kotelezo a feljelentés, ilyenkor épphogy nincs orvosi titoktartás.
2012. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vannak névtelenül hívható telefonos segélyvonalak. A telefonkönyvben is van, de szerintem a neten is találsz ilyen telefonszámokat. Sok alapítvány van, ahová direkt így tudsz menni segítséget kérni.
2012. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ma suli utan megyek apukamhoz, vele ma vagy holnap elmegyek orvoshoz a fulemmel. Segély vonalat nem szeretnek hívni.. Egyébként mennyibe kerül a Pszchiologus?

2012. nov. 23. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
anyádat küld be hozzám....garantáltan nem bántanna..
2012. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szétütött anyád erröl van szó?röviden tömören!igy van?
2012. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

léteznek ingyenes alapítványi pszichológusok is, ha írsz nekem privit, átküldöm a címet

budapesti vagy?

2012. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, Veszprém megyében lakok.
2012. nov. 23. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!