Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek ha nagyon fáj a...

Hova menjek ha nagyon fáj a lábam? SŰRGÖS!

Figyelt kérdés

17.kerben élek, innen hova lehetne menni sűrgösségire?

2-3 éve járok ortopédusokhoz de senki nem segít, eljutottam oda hogy nehézkes a járás, futni nem tudok stb.

Mindenhova időpont kell. ilyenkor mit lehet tenni?

18/L


2013. aug. 11. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Évek óta fáj de most kéne menned sürgösségire? A sürgösségire csak balesetes sérültek mennek. Az eddigi orvosk mit mondtak mitől lehet és amugy hol fáj a lábad?
2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

térdem fáj állandóan 3 orvos is vizsgált, egy db röntgenem nincs! csak találgatnak meg mindenféle kezelésre küldenek ami persze nem hat

és most 2 napja fáj a bal combnyakam. Sántítok és lépcsőzni nem tudok. Valahova muszáj elmennem még holnap!!!

a következő időpontom egy uj ortopédushoz novemberben van.

2013. aug. 11. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
a 17. kerülteben van sztk rendelés oda menj esetleg. Sebészet/baleseti szakrendelés van azt tudom csak azzal az a baj hogy oda megint inkább balesetből kifolyólag történt dolgokkal mennek. A röntgen sok dolgot nem mutat csak a csont törést ha mondjuk ciszta okozza vagy porcleválás az nem látszik röntgenen csak UH-on.
2013. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
felhivtam az sztk-t de nincs ortopédia :S
2013. aug. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!