Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SűRGŐS! Melyik kórházba...

SűRGŐS! Melyik kórházba menjek el fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, de szerencsére nem olyan komoly, ettől függetlenül szerintem műteni fognak. Hova menjek? Budapesti vagyok, 17 éves. Heim Pálban volt már egy fitymafék műtétem, de szerintem nem csinálták meg rendesen, szóval oda nem szívesen mennék vissza...
2011. szept. 12. 12:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz az Sztk-ba, és esetleg megemlítheted, hogy a Heim Pálban csinálták az első műtétet, és nem vagy vele elégedett. Meg fogja mondani, hogy tényleg elszúrták-e, és beutal egy műtétre, ha szükséges.
2011. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
..Amúgy az Uzsoki utcai kórházban Zolcsák doktor nagyon korrekt, lelkiismeretes doki.
2011. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a Heim Pálban csinálták úgy a körülmetélést, hogy nagyban károsodott a péniszem, ezért azt nem ajánlom, jelenleg használhatatlan...

De szerintem teljes körülmetélés nem is kellhet, hanem részleges maximum, erre viszont keress egy jó magánorvost, egy jó szakembert!

Vigyázz a fitymádra, amennyit lehet, tarts meg belőle, én is csak utána lettem okosabb, már későn :(

2011. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

SZTK-ba nem tudok menni, mert ott már 18 éven aluliakat nem látnak el csak ha "vészhelyzet" van.


Semmiképpen nem akarok körülmetélést, teljeset meg pláne nem. Úgy hallottam van olyan, hogy fitymaplasztika, ezt majd a doktorral megbeszélem.

2011. szept. 12. 13:37
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Arra vigyázz, hogy magándokik is tudnak kókler munkát végezni, kb. nulla gyakorlattal is rendelhetnek, és még le is húznak. (Rossz tapasztalat.) Nehéz megtalálni a megfelelő orvost. :(
2011. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam.

Azért tettem fel a kérdést, hogy aki esetleg már átesett ilyenen és jó eredmény született elmondja-e hol csinálták neki.

2011. szept. 12. 13:48
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Heim Pálba ne menj, nekem ott tették tönkre a péniszem...!!!


De akárkihez mész, ne engedd, hogy teljes körülmetélést csináljon, erre vigyázz

2011. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
de akkor mégis hova menjek? nincs senkinek valami jó tapasztala egyik kórházzal sem? :(
2011. szept. 12. 22:55
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
Olyanhoz menj, aki garantálja, hogy nem kell teljes körülmetélés! Állami kórházakat, SZTK-henteseket nagy ívben kerüld!!
2011. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
igen csak akkor fizetnem is kell ha "maszek" orvoshoz megyek. az pedig nem olcsó...
2011. szept. 13. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!