Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek a fogyási csíkokkal?

Mit tegyek a fogyási csíkokkal?

Figyelt kérdés
lányvagyok.(:

2013. aug. 13. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit

vannak krémek, de végleges megoldás nincs sajnos


(striára keress készítményeket)

2013. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha abban reménykedsz, hogy valahogy el tudod tüntetni, akkor csalódást kell okoznom, mert azok már ott maradnak véglegesen. Kenekesd krémmel, lehetőleg rendszeresen és keress rá, hogy milyen készítmények erre a legmegfelelőbbek, így kiaknázhatod annak a lehetőségét, hogy újabbak jöjjenek ki.
2013. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tévedés, el lehet tüntetni de van egy ára.

Az én gyerekorvosom foglalkozik ilyennel is. 5 kezelésből áll az egyik és olyan, hogy vékony tűket húzgálnak rajta végig vagy valahogy így mondta. Olyan mint egy drótkefe és érzéstelenítenek közben. Az 5 kezelés munkaidővel együtt kb 300.000Ft, szóval elég drága. Meg van egy másik dolog is de arról nem tudok semmit. Ha Miskolc közelében élsz és gondolod akkor adok elérhetőséget. Azt mondják az orvosok a krémekre, hogy nem használnak.

2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.

Hidd el, én már végig olvastam több nyelven a teljes szakirodalmat, meg kb az összes netes tartalmat, és sajnos nincs rá végleges megoldás.

2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(nem, még a lézeres kezelés sem 100%-os)
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

akkor próbálkozom a krémekkel.

2013. aug. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!