Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fogyási tipp válna be...

Milyen fogyási tipp válna be nekem? Ezzel sikerülhet?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném abban hogy ti milyen fogyási módszert ajánlanátok nekem? 157 cm vagyok elég alacsony..és hát 58 kg.Ami szerintem kicsit sok,nem mondom hogy kövér vagyok mert nem vagyok az csak jó erőben vagyok és leszeretnék adni pár kg-t.54 kg nekem már tökéletes lenne.Diétázni nem fogok semmi kép mert nem bírom ki hogy ne egyek meg eszek mindent csokit , chipset, ilyesmit így is sikerülhet a fogyás? 6 után viszont már nem eszek és hát felüléseket csinálok meg Rubint Réka videóit csinálom.! Szerintetek sikerül? Válaszokat előre is köszönöm! 16/L.
2013. márc. 6. 16:50
 1/3 anonim válasza:
ha nem diétázol csak tornázol akkor beizmosodsz a zsír alá és vaskosabb leszel mint most vagy
2013. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb módon csinálod, azonnal hagyd ezt abba!


Kezdjük az elején:

6 után nem eszel. Tehát ha 10kor alszol el, és 9 órát alszol, akkor a szervezeted 13 órán át nem kap táplálékot. Ezt úgy nevezik, hogy koplalás! Ha még a reggelit is kihagyod, az brutális... A 6 után nem eszünk szabályt a női magazinok terjesztették el. Baromság, és nagyon káros. Így megvonod a szervezetedtől a működéshez kellő táplálékot, aminek a hatására nem a zsírodat, hanem az izmaidat kezded el lebontani. Ez azt jelenti, hogy a nőies formáidból fogsz veszíteni, miközben a zsír megmarad. Ezért lehet hogy lefogysz 5kg-t... de annak a nagy része izom. Az nem fogyás.


Felülések? Minek? A hasizom erősítésére nem jó. Nem elég nagy a terhelés, hiába fáradsz el. Rubint Réka? Ne viccelj... ok, hogy szórakoztató és motiváló, de Rékának kemény súlyzós edzéstől lett olyan alakja, amilyen. Semmire nem jó! Ha súlyzós edzésre nincs lehetőség/akaraterő, akkor heti 4x 50 perc tempós gyaloglás. Erőltetett menet, de nem futás! Ez égeti a zsírt.


Diéta nélkül márpedig nem fog menni. Mindennek az alapja a diéta, sajnálom, ha erre nem tudod magad elszánni, akkor nem fog sikerülni. Nincs akaraterő, nincs eredmény! Ha nem tudsz az édességről lemondani, vagy mérsékelni, akkor nem is akarsz fogyni egy kilót sem igazán!


Egyébként a lényeg: a fehérjebeviteled legyen magasan. Azt a szervezet nem alakítja soha zsírrá, viszont kell hogy ne az izmod fogyd le. Hús, tojás, túró, stb... a tej nem jó.


A szénhidrát legyen alacsonyan. Ami van, az se kenyér, meg ilyenek, hanem rizs, zab, teljeskiőrlésű tésztafélék legyenek. A kenyér, liszt, cukor, stb. ugyanis kizárólag zsír lesz, nem lehet ledolgozni sehogy.


A zsír legyen alacsonyan.


Napi 6 étkezés. A szénhidrátot az első 3-ban tudd le, a többi csak fehérje és zöldség legyen. Az utolsó kb egy órával lefekvés előtt!


Így lehet fogyni zsírból. Izomból máshogy is, de az gondolom nem érdekel.

2013. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ember hús és zöldségevő.


Ha nem tetszik, muszáj csokit-chipszet enni? Akkor szembe kell nézni az elhízással, betegségekkel.


Egyébként rövid távon lehet fogyni, mert fiatal vagy, sokat bír még a tested. Majd 5-10-20 év múlva már nem így lesz, de mindegy, addig is vághatod magad alatt a fát.


Hogy miért nem eszel 'egészséges' chipszet (sült zöldség) és 'egészséges' csokit (cukormentes csoki természetes édesítővel) jó kérdés, ugye?

2013. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!