Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldök piercingem már bent...

A köldök piercingem már bent van másfél éve (nem felül, alul van), de még mindig nem akar begyógyulni. Már mindennel kentem. Kilökődni szerencsére nem akar. Tis is jártatok így, volt, hogy csak évek múlva gyógyult be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kilökődni? Miért? Ez vmi plusz szerv neked, h ki akar "lökődni"?
2010. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jól fúrták, vagy allergiás vagy arra a fémre amiből készült.
2010. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy kilökődik. Az ékszerre elvileg nem vagyok allergiás, mert máshol is van, ugyanilyen, lehet, hogy rosszul fúrták...
2010. máj. 30. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Tetran kenőcsöt használtam, de csak úgy működött, hogy bekentem vele a piercingnek azt a részét is, ami a bőrömben van, és úgy raktam vissza.
2010. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70% alkohollal próbáltad kenni? Nekem egyedül ezzel gyógyult meg 1 év gennyedzés után. Bármivel kentem semmi nem hatott.
2010. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Próbálkozok még, kipróbálom, ahogy mondtátok:)
2010. jún. 1. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is bent van több mint 1 éve,és nem gyógyult be még mindig:S hallottam a FUCIDIN nevü kenöcsröl,én azt probálom ki,hátha begyógyul töle.
2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!