Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fültágítósok segítség! Mit...

Fültágítósok segítség! Mit csináljak vele, hogy begyógyuljon? Minél hamarabb? Ki kell vennem hozzá, vagy így is van megoldás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tágítani a fülem. Eddig mindig mikor beleraktam nagyobb tárgyat fájt, de aztán megszokta a fülem. Most kb. 5 mm van benne, és begyulladt, érezni, hogy kicsit kemény és feldagadt. és nagyon fáj.

2013. aug. 22. 19:08
 1/8 anonim válasza:
Kamillateával borogasd meg vegyél betadin kenőcsőt holnap. ma fertőtlenítsd le arcszesszel valószínűleg még gennyezni is fog a gennyet nyomkodd ki és a betadinnal kenegesd és ha tovább tágítod a tárgyat mindig áztasd be arcszeszbe vagy orvosi alkoholba vagy orvosi benzinbe(nem olyan mint az autóba)
2013. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és vegyem is ki a tágítót?
2013. aug. 22. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha begyullad, az mindig azt jelenti hogy elsietted. Ilyenkor ajánlott az ékszert kivenni, és néhány mm-ert visszaugrani.

Tágítani ajánlott orvosi fémmel vagy titániummal, 1 mm-ert 3-6 hetente. Ha ezeket betartod, többet nem találkozol ilyen problémával.

2013. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem kell kivenned végleg, csak vedd ki, mosd ki a lyukat, kend be Tetránnal (én azt használtam rá) és meg fog gyógyulni. Ja és ne piszkáld.
2013. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mindig alaposan lefertőtlenítettem és 1-1,5 mm-et ugrottam.:c

kivettem, már sokkal jobb.:) ha rendesen begyógyul kezdhetem elölről.:S:D

2013. aug. 24. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :D
2013. aug. 24. 20:19
 7/8 anonim válasza:
Ne siess! 1 maximum 2 mm elég hetente, nekem így semmi baja nemvolt a fülemnek, az első nagyobb ugrásomnál összement 4 milit, és begyulladt. Betadint kenegess rá, és ahogy elöttem írták, a kamilla is jót tesz, a tetránnal is lehet próbálkozni, saját tapasztalat:) ha nem javul, tegyél bele eggyel kissebb tágítót, és türelem.
2013. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem... Miért írtok felül "személyes tapasztalatokkal" szakszerű tanácsokat? Fogalmad sincs, milyen lenne úgy a füled, ha követnéd a 3-6 hetente/1 mm-ert. Én láttam az ellenkezőjét is, és elmondhatom szembetűnő a különbség. Rendben van, hogy amatőr fórum, de az, hogy van fültágítód, nem azt jelenti, hogy értesz is hozzá.
2013. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!