Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Darázscsípés okozta duzzanat...

Darázscsípés okozta duzzanat helyi kezelésére mi a leghatákonyabb megoldás?

Figyelt kérdés
Megcsípte az alkaromat egy darázs és vagy a fele be van duzzadva. Jégkocka+fenistil kombóval próbálom, de hát csak van valami hatékonyabb megoldás? Vagy nem?

2013. aug. 8. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Van,szteroidos krém,de az csak receptre kapható. De jó lesz ez is,kell kb. 1 hét mire meggyógyul.
2013. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:

nekem a sörömbe ment tegnap kettő, mig picit ott hagytam a dobozt. aztán beleittam. persze darazsastól.

a nyelvem jól bedagadt (((( azt hittem elpatkolok. mázli, hogy nem nyeltem le!!!Facebook-ra irtam tegnap éjjel.

Még tart a a nyár, a sör, gyümölcs szezonja.

Én az imént besz.tam!!! Nem kicsit! nagyon!

Kicsit magára hagyott citromos sörömbe belekeveredett 2 darázs, én meg meghuztam!!! Soha többet!!!

CSak pohárból!!!!!

Rohantam Fiamhoz, kalcium injekciót gyors pohárba, + egy allegra tabletta.

A nyelvemet volt képes megcsipni ez a hülye((

Még jó, hogy nem nyeltem le!!! Istennek hála!!!

Rögtön rányomtam egy fagyott szilvát, most meg citromlével kenegetem.

Egyenlőre,elfér a számban a nyelvem. Remélem nem dagad nagyobbra!!!! Bakker! Igy rábaxni!!!.

FIGYELJETEK NAGYON MAGATOKRA, ITALOTOKRA!!!!!!


[link]


fél 9 felé volt a csipés éjfél körül már kicsit jobb lett a nyelvemnek, reggelre normál méretü volt már.

Többet se iszok sört dobozbol!!!

2013. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt egyszerűen át lehet hidalni, mindig legyen kéznél egy olyan műanyag pohár, amit rá tudsz tenni a sörödre.

Nekem a 2. napra az egész alkarom bedagadt a csípéstől.

Doki írt fel gyógyszerket, kaptam 2 inyekciót és kálciumos pezsgőtablettát.

2013. aug. 10. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!