Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hívtak vissza tüdőgondoz...

Miért hívtak vissza tüdőgondozóba? .

Figyelt kérdés
19 éves vagyok kb 6 hónapja készült rólam vizsgálat, miszerint minden rendben volt és azért vizsgáltak meg, mert rendőrtisztire kellett a papír hogy egészséges vagyok. Most kaptam egy levelet, hogy menjek vissza vizsgálatra, időpontot is kaptam és régebbi betegséggel kapcsolatos zárójelentéseket is vigyem magammal. Nem értem mi lehet a baj mikor minden rendben volt. Írták hogy tüdő tiszta semmi rossz dologra utaló jel nincsen. Szüleim már kétségbe vannak esve és én is nagyon ideges vagyok. Egyébként életembe nem dohányoztam sosem.
2013. aug. 26. 14:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyit írnék még hozzá hogy 6 hónappal ezelőtti szűrés volt az első szűrésem, mert kötelező volt a rendőrtisztire.
2013. aug. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!