Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hívtak vissza benneteket a...

Hívtak vissza benneteket a tüdőgondozóba tüdőszűrés után? És miért?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok, voltam tüdőszúrésen, most meg kaptam levelet, hogy menjek vissza. Úristen, mi van ha valami nagy a baj???Annyira félek.
2011. jún. 20. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívtak. Rossz volt a kép, ezért meg kellett ismételni.
2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor nem azt kellett volna írni, hogy ismételt tüdőszúrés vagy valami ilyesmi?
2011. jún. 20. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Anyukámat 2x. Egyszer azért mert szerintük halálos beteg, nem is szabadna élni, kiderült másét nézték. Másodszor azért mert szerintük súlyos bordatörése van, de nem volt semmi baja.

Apát 1x mert megnagyobbodásokat találtak a tüdején, utána megtükrözték és magától elmúlott, pedig mi a legrosszabbra gondoltunk.

2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszer táviratot kaptunk, hogy sürgősen menjünk vissza tüdőszűrésre a gyerekkel. Majd frászt kaptam, hogy mi baja lehet. Rohantam vele vissza és kiderült, hogy elszúrták a felvételt, csak meg kellett ismételni.

Érthetetlen, hogy miért nem ezt írták.

2011. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is visszahívtak tavaly.Én egész éjszaka bőgtem, azt hittem tüdőrákom van.Beraktak valami gépbe, és centiről-centire, oldalról-előlröl-hátulról végignézte a doki a tüdőmet.Majd diktálta az asszisztensnek:Tiszta, nem dohányzó tüdő.Stb, stb...

20 éve cigizem, erről ennyit.

Szóval elnézte, és nincsen semmi bajom.Kapja be, a frászt hozta rám.De van rossz példám is, a szomszéd csajt is visszahívták, Ő viszont rákos.37 éves.

2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a szomszédodnak van valami tünete? Az a borzasztó, hogy már én is bebeszéltem magamnak a rákot. Én beleörülök szerdáig.
2011. jún. 20. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, tüdőgyulladásnak nézték először, aztán nagyon köhögött, és akkor derítették ki, hogy rák.


Én amikor visszahívtak annyira féltem, hogy ahogy megjött a levél, rögtön másnap ott toporogtam az ajtóban, ki nem tudtam volna várni, hogy akkor menjek, amikorra hívtak.Vagy 4-5 nap lett volna.Még rendes volt a doki, mert látta, hogy teljesen ki voltam borulva, így nem szólt semmit, hanem behívott rögtön.

Ne félj, reméljük a legjobbakat.Amúgy egy sima hörgőgyulladás miatt is visszahívnak.

2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rettenetesen félek, mi van ha bármi rossz hír?????? Itt a két kicsi, 2 és 4 évesek. Belegondolni is rossz.

Igazából én megfázva se voltam az idén, nem is köhögtem. Hátam az fáj, de azt úgy gondolom, vagyis eddig gondoltam, hogy a gerincem miatt. De mostmár ki tudja. Egyszerűen nem tudok, csak a legrosszabbra gondolni. Én is már mennék holnap, de nem tudom őket kire bízni, apjuk is csak holnap jön haza, így kénytelen vagyok kivárni a szerdát. De addig tuti megbolondulok. Főleg ha belegondolok az idei elég rossz év számunkra, nem is csodálkoznék...ááááá...szétvet az ideg. Koszi a válaszokat mindenkinek.

2011. jún. 20. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt, jó?Tudom, könnyű azt mondani, de ne idegeskedj.
2011. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 profelta válasza:

Nem kell félni senkinek sem, mert van rá

gyógymód a rák ellen, ha időben észre veszik,

én javaslom a Dávid Tamás professzor urat, aki

tudna tanácsot adni erre! És szokott előadást

tartani, Budapesten és vidéken, keressétek meg az

internetbe fent van! Hálaisten az egyik ismerősöm

felépült a rákból, ne adjátok fel!

2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!