Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Drogambulanciára illetve...

Dori_15 kérdése:

Drogambulanciára illetve drogelvonóra csak szülővel lehet menni?

Figyelt kérdés
el kéne mennem egy drogambulanciára mert nagyon szeretném elhagyni ezeket a dolgaimat.. kb másfél éve csinálom, főként spurizok és füvezek, de sokmindent próbáltam már ki pl eki, kristály többször is és úgy érzem kezdek rászokni illetve rá vagyok szokva, elég furcsa vagyok mostanába megváltozott körülöttem minden.. elfordult tőlem sokmindenki, a családomra se számíthatok.. vagyis lehet hogy számíthatok rájuk csak nem mutatják ki soha mert teljesen idegbeteg vagyok itthon, hangulatváltozásaim vannak egy idegroncs vagyok sokszor sírok és elég durva dolgokat mesélek be magamnak. Szóval el szeretnék menni egy ilyen helyre, de semmiképp nem akarom elmondani anyuméknak, teljesen összetörném ezzel őket és tuti hogy valami intézetbe dugnának.. segítsetek légyszi! 17/L

2013. aug. 26. 19:47
 1/2 ateszko97 válasza:
Akár egyedül is mehetsz mert az olyan mint egy korház csak hasonló panaszai vannak az embereknek.
2013. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy mehetnél egyedül, elvileg sehova ( kórházi rendelés) nem mehet fiatalkorú egyedül, hiszen 18 alatt korlátozottan cselekvőképesnek számítasz!!!

És előfordulhat olyan, amibe a szüleidnek is bele kell egyeznie!


A másik meg, sztem. mindenképp meg kéne osztani a szüleiddel, hiszen így számíthatsz rájuk a későbbiekben is.

2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!