Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudtok Dr. Wamala Alexande...

Csücsök85 kérdése:

Mit tudtok Dr. Wamala Alexander Michael-ről? Én ma voltam nála először SZTK-ban, nagyon kedvesnek tűnt, de alapjáraton Dr. Turcsányi Attilához járok, benne megbízom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit tudtok Dr. Wamala Alexander Michael-ről?

Én ma voltam nála először SZTK-ban, nagyon kedvesnek tűnt, de alapjáraton Dr. Turcsányi Attilához járok, benne megbízom.

Viszont most olyan problémám van, hogy sürgősen kell eldöntenem, hogy maradjak e Dr. Wamalánál vagy kérjem át magam Dr. Turcsányihoz (ő már műtött, és lehet most megint olyan bajom van ami miatt műteni kell).

Tapasztalatokat és véleményeket várok mindkét orvosról.

Holnap megyek laborra, és csütörtökön vár kontrollra Dr. Wamala.

Köszönöm a válaszokat!

n/28


2013. aug. 27. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezt ajánlom figyelmedbe: [link] (az orvost személyesen nem ismerem, ezt a doksit a neten találtam, de ez alapján inkább maradnék annál a másik orvosnál).
2013. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Eszerint jó volt a megérzésem..

2013. aug. 27. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem ebből az jött le, hogy problémák voltak a szakmai alkalmasságával Angliában, fel is függesztették az orvosi regisztrációját, és valószínűleg azért jött Magyarországra. Meg egyébként is, járt utat a járatlanért el ne hagyd...
2013. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Opoola válasza:

Sziasztok,

2 éve járok Wamala doktorhoz és már semmi pénzért nem váltanám le. Ez annak is köszönhető, hogy az első gyermekemet Dr. Turányi főorvosnál szültem a Szent Istvánban, ennek már 8 éve, így arra gondoltam, amikor ismét kismama leszek a Szent István korházba megyek szülni. Nagy hiba volt! Kismama lettem és 12 hetesen elment a babám  akkori orvos (akit ajánlottak a kórházban) azt mondta nem tudja miért ment el a baba, menjek haza és majd 3 nap múlva menjek vissza a kórházba és majd akkor „rendbe tesz”, addig lesz ami lesz.

Aznap éjszaka elindult a természetes tisztulás, így hívtuk a mentőt. Kistarcsai kórházba vittek, ahol dr. Wamala főorvos rendelt. Helyrehozott és lelkileg is megnyugtatott, hogy ne csüggedjek lesz még baba…

Kis idő eltelt és ismét kismama lettem Hatalmas nagy öröm volt a családnak és a doktornak is. Folyamatosan jártam hozzá és minden apró kérdésemre lelkesen válaszolt és segített.

Szülés napján is non-stop velem volt folyamatosan öntötte belém a lelket és a szülésznővel remek csapatot alkottak.

Én pozitívumot tudok róla mondani és most van először, hogy kitartok egy orvosnál.

Nálam a tapasztalat sokkal fontosat, mint egy papír vagy egyéb hír a neten…

2013. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!