Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Alexander mágus garantálta az...

Alexander mágus garantálta az 1 milliót 7 nap alatt. Szerinted bejön valakinek?

Figyelt kérdés

Éjjel a TV2 aEZO TV-be Alexander mágus lottószelvény mágiát csinált és a betelefonálóknak garantálta, hogy 7 napon belül kapnak bárhonnan 1 millió Ft-ot. Szerinted bejön?


Én nem telóztam be, mert nem volt lové a telón sajnos elbeszéltem. Egy csomóan betelefonáltak és mondta a Mágus, aki a titkos tanok titkos társaság tagjának vallja magát, hogy GARANCIÁT ad ! Ha nem jön be bezárják a műsort és jött 3 db telefon is. Mi lesz ? Mit szólsz ehhez a nagyszerű alkalomhoz?


2013. aug. 27. 07:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem, akkor verd le rajta. Készítsd a "bézbózütőt"...
2013. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtam múlna Alexander mágus és társai buzgón követ fejtenének egy bányában.
2013. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám, ha valaki sok pénzt tud mágiázni, akkor miért nem a Bahamákon él? Miért megy el gagyi TVkbe kínlódni?

Ha tudnám a sok pénz titkát, egyrészt el nem mondanám senkinek, másrészt elhúznék a fenébe.

2013. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bizony a nagypénzekhez nem trombitálják össze a népet!
2013. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2: de azok is vele együtt, akik munkaképesek és elhiszik, amit mond :)
2013. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki biztos. Ha elég embert sikerül lehúznia vele.
2013. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Elárulom neked, azért volt ez a nagy "akció" mert tegnap éjjel nem volt túl nagy a kedves betelefonáló közönség és valamivel fel kellett dobni a műsort, hogy még több "m@rha" telefonáljon. Ígérni bármit lehet a garanciáról meg nem is beszélek. Mondjuk ha a műsor címe az, hogy show... nem is tudom, hogy mit vártok tőle...
2013. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Szerinted bejön??? Őszintén? 2 féle képpen lehet összemágiázni 1 millát.

1. nagyon keményen megdolgozol érte (ez a fajta mágia nem mindig jön be)

2. elmész és lopsz, csalsz, bizniszelsz

2013. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A Mókus válasza:
53%
Kikérem magamnak! Ez felháborító. Alexender MESTER mágus. Nagyon fontos a megnevezés. Legközelebb ne téveszd el!
2013. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Le vagytok maradva. Már 2 millió!!! Fantasztikus lehetőség!


És egy ostoba pojáca biztatja a bajban lévő lakáshiteleseket arra hogy telefonáljanak. Legszívesebben odamennék a kijárathoz és a nőt is és a faszit is megdugatnám egy orangutánnal. Ez stílusos büntetés lenne érte.

2013. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!