Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megcsípett egy darázs bajom...

Farmer kérdése:

Megcsípett egy darázs bajom lehet igy? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megcsípett a darázs nem rég [10-20 perce],elmentem valamerre utána egyből jöttem haza vettem be Calcium Muscot, meg véletlen siettem és megittam egy Norma flore-t.. Szerintetek most már nem lehet bajom? Mert nem tudom hogy alergiás vagyok -e (egyszer már megcsípett akkor nem volt bajom csak beparáztam és szédültem] Most kicsit mintha remegős lennék mert szerintem beparáztam és beképzelem a rosszat ezért kicsit olyan furcsa a levegő vételem.. :\ Segítsetek! Aki segít megy neki a zöld pipa ha értelmes. :)

2013. aug. 27. 11:00
 1/9 anonim válasza:
Igyál mindenképpen Calciumot továbbra is,anyukám nővér..Ha feldagad a csípés,pirosodik vagy nehezen kapsz levegőt akkor menj el orvoshoz.És nyugi :)
2013. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy allergiás, ne félj. Sokkal rosszabbul lennél, és nem ide írogatnál, az fix... Kicsit bepánikoltál, elmúlik.
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
h multkor sem volt baj most sem lesz, nem kell beparázni ez nem veszélyes és nem olyan gyakori ám az allergia rá. Ha nem vagy rá allergiás akkor a Ca sem kell, de persze nem árt ha az ember iszik egyet. Ha allerigás lennél rá akor biztos lejnnél benne hogy ez az, annak jellegzetes tünetei vannak nem csak az olyan mintha talán kicsit stb.....
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm,értem köszi. :) Amikor haza jöttem megnéztem akkor puffadt volt és piros.. De most lejjebb ment sokkal ,már csak a piros látszik a pukli nagyon picit ... :) Köszönöm a segítséged. =) (zöld pipa ment :)
2013. aug. 27. 11:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) (Ment a pipa :))
2013. aug. 27. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kend be Fenistillel a csípést, vagy borogasd.
2013. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek piros és pupos lesz picit, ez még nem allergia. Ahogy a szunyog és egyéb csipésnek is van látható nyoma igy ennek is van. teljesen természetes.
2013. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igenis igyál Ca-t, az kell. De ha allergiás lennél, az már tudnád. Ha kicsit feldagad, akkor sem kell pánikolni, majd elmúlik. De idd a Calciumot.
2013. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek azóta már minden oké lett! :) Pipa ment.
2013. szept. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!