Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsípett egy darázs, nem...

Megcsípett egy darázs, nem bírom! Mit kenjek rá?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt beleléptem egy darázsba, tegnap óta annyira viszket hogy majdnem belehalok! Kicsit meg van dagadva, de annyira viszket hogy mindjárt elsírom magam. Ha vakarom még jobban viszket, kibírhatatlan. Próbáltam a borogatást, a hideget, semmi nem használt rá, már remeg mindenem annyira viszket. Mit tegyek rá?
2013. jún. 23. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ecet
2013. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tettem rá de nem használt semmit, ittam kalciumot is, kentem rá Fenistilt, próbáltam a vizes borogatást, jégpárnát, ugyan olyan maradt.
2013. jún. 23. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Már háromszor elszállt a válaszom, megpróbálom újra.

Szóval igazán nem azért mondom, mert fizet a cég, hogy reklámozzam, de az egyetlen, ami nekem ilyenkor segít, a Naturland gyógynövényes sósborszesz gél. Esetleg Herbária levendulabalzsammal kombinálva.

2013. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak éppen vasárnap hova menjek?:/
2013. jún. 23. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Most épp jegelem, az segít, de ha leveszem a lábam megint elkezd viszketni, örökre meg nem lehet ott lábam, mert lefagy :/
2013. jún. 23. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ugyanígy jártam, a talpam közepét csípte meg. Akkorára dagadt, mint egy narancs és véresre vakartam, éjszaka nem tudtam aludni tőle... és bónuszként 12 órás álló munkát végeztem. Én is csak jéggel bírtam ki. Kitartást!!!
2013. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anya szerint még pár napig így lesz, adott rá jégpárnát, meg ecetes borogatást, ha egy-két óráig jegelem és nem sétálok sokat akkor egy délutánt kibírok
2013. jún. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!