Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valahogy ezt meg lehet oldani,...

Valahogy ezt meg lehet oldani, ha jó a kapcsolatom a háziorvosommal?

Figyelt kérdés

Egy olyan papírt szeretnék, hogy egyáltalán nem fogyaszthatok alkoholt, mert ez nagyon sok problémát okoz nekem, hogy nem akarok inni és szeretnék valamit, ami tényleg felmenthet alóla, úgymond és nem kellene magyarázkodnom, hogy miért nem szeretnék inni. A dokim segíthetne ebben?


Így mindenki tényként elfogadná, hogy nem és kész, valami mondvacsinált indokkal.



2013. szept. 9. 20:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Valami olyan indokra gondolom, amit nyilván ránézésre nem lehet megállapítani és persze nem olyat, hogy halálos beteg vagyok.


És higgyétek el, nem folyamodnék ilyenhez, ha látnék más utat. Gólyatáborban rámtukmáltam pl. pálinkát és nagyon rosszul lettem, két kortytól és előtte még sohasem ittam. Egy ilyen papírt kénytelen lennének tényként kezelni és nem tudnának vele mit csinálni, csak elfogadni, hogy hát ez van...

2013. szept. 9. 20:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenről még sosem hallottam.

Ilyenkor nem kell kifogás, mondd meg hogy nem kérsz és kerüld őket ha kell.

Legyen tartásod, a papírral csak kinevetnének, én is voltam iskolás.

2013. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy alkesz vagy, csak most éppen száraz, és nem akarsz visszaesni.
2013. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!