Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 31 éves vagyok. Soha nem...

31 éves vagyok. Soha nem voltak barátaim, családommal nem jó a kapcsolatom. Súlyos depressziós vagyok, és senki nincs, akivel beszélhetnék. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
TB-s pszichiáternél jártam, antidepresszánst most fogok elvileg elkezdeni szedni.

2013. aug. 15. 18:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Járj sportolni, közösségbe vagy gitároktatásra, tervezz be minden hónapra valami újat, ne félj kipróbálni új dolgokat! Menj egy bárba és hívj meg egy lányt egy italra, hátha összejön valami :) Hallgass zenét, a zene sokat segít, főleg relax zenék, vagy amik lassabbak :) A lényeg hogy ismerkedj emberekkel, ha lesznek barátaid, ne hanyagold őket, legyél te az, aki hívja őket, ha van valami program. :)
2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

biztos, az orvos tudja .... de

ezekre a gyógyszerekre rá van írva, hogy a környezeted figyelje a viselkedésedet, és szóljon, ha nagyon eltérő.


van legalább egy megbízható kollégád? mert így gáz ....

2013. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fél szemet vettem be egyik este, és nagyon rossz hatása és mellékhatásai voltak. Úgyhogy abból soha többé. Az orvos 3 hét szabira ment. Lehet, h. eleve hagyom a gyógyszer témát. Mellesleg nagyon lekezelő volt, nem éreztem úgy, hogy figyelmet kapok tőle, amikor vázoltam neki a helyzetemet. Igaz, tb-s orvos csak gyógyszerfelírásra van... Nincs senki ilyen a környezetemben, és soha életemben nem kaptam törődést, odafigyelést senkitől. Azt sem tudom, milyen az.
2013. aug. 20. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:

általában ilyenkor szokott segíteni, ha meglátod, hogy más szerencsétlenebb nálad, és annak segítesz.


furcsa példa, de nálunk van egy kukázós néni, és a madaraknak állatoknak kukázik ki kaját, és azokat eteti. Ők a nálánál elesettebbek.


Szerintem vállalj önkéntes munkát. És egíts a rászorulóknak.


a gyerekkorod elment, ha tényleg nem kaptál törödést, ez már aligha pótolható.


Hidd el, aki segít másokon, még az betegségekkel szemben is javul az ellenálló képessége- immunrendszere (egészségügyben végeztek vizsgálatokat. Aki meg teherként érzi a munkáját, annak meg romlott)

2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akarsz beszélgetni?
2013. aug. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!