Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vizsgáltak már úgy, hogy...

Vizsgáltak már úgy, hogy pisilned kellett orvos vagy nővér szeme láttára?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 21:57
 1/7 Bárzsing ***** válasza:
50%

Engem még nem, de tudom, hogy van olyan vizsgálat, ahol a vizeletsugár tulajdonságait mérik (uroflowmetria).

Miért kérdezed?

2013. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát úgy még éppen engem sem. Viszont pesten a Mester utcai urológián voltam, ahol kaptam egy kémcsövet és mondták, hogy menjek be azon az ajtón, pisiljek és hozzam vissza a mintát. A baj csak az volt, hogy az ajtó mögött nem wc volt, hanem egy kis szoba egy darab székkel. Na most én lány létemre egy kicsit szenvedtem hogy pisiljek bele egy kémcsőbe, úgy hogy ne menjen mellé, mert a mellé az nem egy lehúzható wc, hanem egy párnázott szék.. idióták.
2013. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Meréxke válasza:
100%
Igen volt. :( Rettenetesen megalázónak éreztem pedig már öreg vagyok, de bizony vannak betegségek amikor elkerülhetetlen az ilyen vizsgálat.
2013. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,tegnap.Nehezen meginduló vizelet miatt kerestem fel az orvost,és ott kérték tőlem hogy a vizsgálóban egy mosogatóba vizeljek,mert látni szeretnék a sugarat.A nővér kérte,hogy egy kicsit húzkodjam meg rajta a bőrt hogy egy kis élet legyen a picire zsugorodott hímvesszőmben.

Februárban műtöttek,és ébredés után a nővér hozta a kacsát,amit nem tudtam használni,ezért az ágy szélére ültetett,és óvatosan ráhúzta a kacsát,kicsit rázogatva,forgatva hogy tövig benne legyen,a végén meg,ahogy kell,a kacsa szájával megrázogatta,mielőtt levette volna róla.Én egyik esetben sem zavartattam magamat,nekik ez a munkájuk,nekünk meg ez a sorsunk.

2013. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, műtét után kacsába. Nem érdekelt, ő már milló ilyet látott, én pedig valószínűleg nem fogom őt többet látni.
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú, de elszörfözgettem a fülgyulladásos kérdésből 2013-ig az egészség kategóriában :D


Igen, többször is, ultrahang alatt és semmi különös nem volt. Megnéztek ultrahangon, utána elmentem wc-re.


Kapaszkodj meg, de nekem olyan is volt, hogy pisiltem is előttük; mondjuk nem tudom ez e a legjobb megfogalmazás, katéteres zacskó volt egy műtét után. Sokszor felébredtem, vérnyomást mért a nővér, egyszer pont arra ébredtem, hogy kiüríti a katéteres zacskót egy nagy vödörbe vagy kancsóba. Csak annyit gondoltam magamban, hogy ez rengeteg vizelet, aztán aludtam tovább. Nem szégyenkeztem, de tegyük hozzá, erős fájdalom csillapítót kaptam, ahhoz sem volt erőm, hogy ébren maradjak, nem, hogy ahhoz, hogy butaságért szégyenkezzek. :D

2020. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer pisiltem ágytálba, mert annyira szédültem, hogy nem tudtam felkelni az ágyról. Nő vagyok, elég furán éreztem magam, elég nehezen is ment, de arra gondoltam, a nővérnek ez teljesen természetes, látott már ilyet rengetegszer.
2020. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!