Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap lesz suliba egészségügy...

Holnap lesz suliba egészségügyi vizsgálat (magasság, vérnyomás. ), de mondták, hogy most megnézik a nemiszerveket is (fityma állapota, nincs-e szükület, herék állapota. ), de eddig nem volt ilyen?

Figyelt kérdés
És el se hittem volna, ha csak diákok mondják, de ezt megerősítette egy tanár is. Ez igaz lehet? Megcsinálhatják?
2013. okt. 3. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
12%
Megmondod az orvosnak és/vagy az osztályfőnöködnek, hogy nem tartassz igényt ilyen vizsgálatra.
2013. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Bárzsing ***** válasza:
0%
Nyilván visszautasíthatod, de a te érdeked is, hogy megvizsgálják. Addig örülj, amíg a fenekedbe nem nyúlkálnak, bár idővel majd arra is sor kerül, főleg ha fiú vagy.
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
34%
Dehogy van :D 12.-es vagyok és az összesnél csak szopatnak :) Nyugi nemlesz ilyen vizsgálat.
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
max a heréket nézik meg, de azt is hátulról, hogy nincs e benne csomó vagy egyéb kóros elváltozás
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon helyes,mert most még műtét nélkül lehet segíteni a fitymaszűkületen.Orvos csinálja,látott már olyat,hidd el.Jobb most,mint 5 év múlva az urológiára kérni beutalót,hogy levágják a végét.
2013. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem nézik meg. Deréktól felfele kell levetkőzni, ott néznek meg, meg hogy van-e ludtalpad.

Pedig most vagyok 13.-as, és minden évben kellett menni vizsgálatra. Persze mi is szivattunk meg így embereket:)

2013. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nekünk volt ilyen 12.-ben
2013. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen én is szivattam ilyennel a többieket, meg olyannal, hogy mikor jöttem ki akkkor fogtam amim van fájó tekintettel és nem mert bemenni senki... Na de ezt tanár mondta... Amúgy sincs szűkületem rendesen működik minden meg csomó sincs... Na szal nekem nem fogja fogdosni az összeaszott kezeivel...
2013. okt. 3. 20:14
 9/21 anonim válasza:
nálunk sose volt ilyen de szerintem nem árt ha ezt is megvizsgálják , here ráktól elkezdve bármije lehet az embernek a dokinak meg kétlem , hogy tudnál bármi újat mutatni amit már nem látott volna
2013. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az biztos... De ha gond van inkább az urulógiára megyek... Ha látnád azt a nőt lehet neked is fentartásaid lenne...
2013. okt. 3. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!