Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás! Szerdán mennem...

Vérnyomás! Szerdán mennem kell a MRFK-ra mert rendőrnek jelentkeztem és szerdán lesz az egészségügyi és pszichológiai viszgálat. Izgulós vagyok és magas lesz a vérnyomásom többi lent. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Ismerem magam és szorult helyzetekben, vagy számonkérős helyzetekben felpörgök mint mindenki más. Azonban egy ilyen felvételi során tuti hogy még a szokásosnál is jobban pörögni fogok, és attól félek hogy magasam 130 fölé fog menni és akár még a 140et is simán túllépi. Biztos figyelembe veszik hogy ilynekor mindenki izgul, én is, ezért ilyen magas, viszont nagyon sokan jelentkeztek idénr endőrnek de csak kevés ember vehetnek fel. Ezért igyekeznek minden apróságon megbukatani az embereket. Egy ismerősőmnek pl 140 fölött volt a vérnyomása és emiatt húzták meg... Közben mindene rendben volt, és szerintem alkalmas lenne rendőrnek..Talán még jobban is mint én..Ezért félek hogy én is ezen fogok elbukni. Cinkes lenne mert a fizikaim jól sikerült, magasan ponthatár fölött vagyok, de ha meghúznak egészségügyin akkor besz*arok. Valakinek valami tanácsa?? Gyógyszert nem akarok rá szedni mert vizeletet is adnom kell és szeritnem ha szedke gyógyszert akkor biztos oldódik gyorsan és már kimutatható lesz a vizeletemben. Más ötletem nem volt rá. Emlékeztessem magam hogy: Nyugodt vagyok nem lesz semmi gáz?? Lesza*rom az egészet?? Ez sem hiszem hoyg beválna, úgy sem fogok majd fel mit magyarázok magamnak :) Valaki írjon már egy használható módszert!
2011. máj. 16. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy alapból 130 körüli a vérnyomásom, picit felette, / 80-85 . Szurolt helyzetben ez hatványozódik... Azt is szivesen fogadom ha valaki leírja mit ne tegyek előtte, pl kávét energiaitalt reggel ne igyak. És még??

19 férfi.

2011. máj. 16. 18:24
 2/2 anonim válasza:
Egy majd fél órával a vizsgálat előtt igyál meg egy 40-40g os 80% os tejsavófehérjét az majd leviszi
2013. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!