Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolás - van értelme...

Leszázalékolás - van értelme elindítani?

Figyelt kérdés
Évek óta masszív pánikbeteg vagyok, időszakos depresszióval, ami folyamatosan romlik, a jelenlegi helyzet az, hogy egyedül képtelen vagyok kilépni az utcára. Januártól ezt szédülés, memóriazavar, egyensúlyzavar, gyakori egyensúlyvesztés kíséri. Eddig mindenki betudta a pánikbetegségemnek. Pár hete kétoldali glaukómát diagnosztizáltak, plusz van egy féloldali tompalátásom, az egyik szememre gyakorlatilag csak foltokat látok. A szememet műteni kell, amitől javulni nem fog, csak nem romlik tovább, a jelenlegi állapot marad meg. Orvosom javasolta, hogy indítsuk el a leszázalékolást. Az eredeti szakmámban esélyem nincs dolgozni, máshoz nem értek, egy éve munkaképtelen vagyok, a táppénzjogom lejárt, viszont környezetemben nálam sokkal betegebbeket nem százalékoltak le... Van értelme egyáltalán elindítanom a leszázalékolást? Vagy hogyan tovább?

2013. okt. 4. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem indítod el, akkor sosem tudod meg, volt-e értelme elindítani? Ha az orvosod ajánlja, tedd meg.
2013. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen indítsd el. Veszíteni nem fogsz vele.
2013. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyulni, kezeltetni?
2013. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szemem javulni nem fog, a cél, h ne romoljon tovább. A pánikbetegséggel kezelnek, jobb, de nem jó. Pl nem tudok közlekedni, Amit lehet, megtettünk/megteszünk, de ennél jobb állapotot nem tudunk elérni. :(
2013. okt. 8. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!