Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi vizsgálat napjára jár...

Orvosi vizsgálat napjára jár betegszabadság (táppénz)?

Figyelt kérdés

Változó (évente, félévente, 3 havonta) rendszerességgel (vérvétel eredményétől függően) kell mennem szakorvoshoz kontrollra, hogy jól legyen beállítva a gyógyszerem.

A korábbi főnököm mondta, hogy írassam ki arra a napra magam a házi orvossal, amit ő mindenféle igazolás nélkül meg is tett mivel gyermek korom óta ismer. Most új munkahelyem van és új orvosom, lassan kell mennem kontrollra, azt tudom, hogy a szakorvos csak igazolást adhat, hogy ott voltam kiírni nem tud.

Ahogy eddig "csináltam" az szabályos és mindenhol így megy? Vagy ha nem, akkor hogy kéne ezt megoldani?



2013. okt. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen szabályos volt,úgyhogy az új orvosod is fel fog venni.
2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Persze, csak ne utólag szólj, és ha valamilyen betegséggel gondozott vagy, arról illik megmutatni a ho.-nak az ambulánslapot.
2013. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor most megnyugodtam :)
2013. okt. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!