Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barátommal való együttlétek...

A barátommal való együttlétek után nálam állandó felfázási tünetek jelentkeznek. Erre neki azt mondták, hogy csináltasson valami. Sperma. Vizsgálatot? (->)

Figyelt kérdés
Az ilyet hol lehet megcsináltatni? Vagy hova kell bevinni?

2013. szept. 30. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
mindkettőtöknek: kenettenyésztés a bőr- és nemibeteg gondozóban
2013. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ennek van valami költsége? Vagy teljesen ingyenes?
2013. szept. 30. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
tb támogatott
2013. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! ^^
2013. szept. 30. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi köze van ennek a spermához.Ingyenes ha ide utalnak .

Én érdekesnek találom a kérdést .Barát a baráttal való együtt lét nem más,mint

fiú ,fiúval való sex.Akkor miért a másik fiú vizsgáltassa a spermáját .Takarózzatok be ,és nem lesz ilyen gond .

2013. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy a "másik" fiú? Én lányként írtam a kérdést...

És nem elég, ha jól betakarózunk, ahogy írtad... a kérdés arról szól, hogy én, mint lány, ha lefekszem a barátommal, utána szinte menetrendszerűen valami bajom lesz utána... hol súlyosabb, hol enyhébb, de nem múlik el magától, és egyszer volt annyira súlyos hogy hetekig szedtem rá a gyógyszert, kb. 4000 ft-ért...


Ez tart már egy ideje, de mostmár elmondtam a nőgyógyászomnak hogy mi van, felírt nekem is gyógyszert, meg neki is, és azt ajánlotta hogy ő menjen el, és vizsgáltassa ki magát... nekem meg írt fel kúpot meg krémet, mert nem talált semmit. És ezért kérdeztem, hogy hova menjen ezzel..

2013. szept. 30. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Háziorvos, vizelettenyésztés.

Könnyen lehet az is, hogy magad fertőzöd meg, ahogy szex közben a húgycső környékéről beledörzsölődnek a baktériumok.

2013. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet párodnak sem árt egy antibiotikumos kúra, de valószínűleg szükségtelen. A vizsgálattal sem szenvednék.

Előbb tényleg téged kéne helyre tenni. Nem tippelésre felírt széles spektrumú szerekkel, hanem el kell menni urológiára, ott vizeletből kitenyésztik pontosan mi is okozza, és arra adnak egy erős, de legalább hatásos szert.

Általában magadat fertőzöd vissza. Nálam bevált egy antibiotikumos kúra, azután többet nem volt ilyen gondom, előtte rendszeresen.

Ami még hajlamosít elvileg sokakat, az a fogamzásgátló. Ha szedsz, akkor próbálj más típust, esetleg hagyd abba egy időre (amíg mindenféle egyéb gyógyszert szedsz, addig úgyis felesleges, mert kell mellette ugye kiegészítő védekezés)

Illetve hallottam olyanról is, hogy valakinek anatómiailag volt szerencsétlen helyen a húgycsöve és amiatt voltak gondok. Illetve olyat is olvastam, hogy ha a párod nem elégít ki rendesen, akkor a területen fokozott marad a vérbőség, meg blabla és ez is hajlamosabbá tehet. Nem tudom mi igaz ezekből, lehet teljesen hülyeség. :D

Ja és egy ideig védekezzetek óvszerrel. Ha úgy nincs probléma, akkor érdemes párodat urológiára vagy nemibeteg-gondozóba küldeni, de ha egyébként nem érintkezel közvetlenül a spermájával, akkor nem lehet kiváltó ok.

2013. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak a részletes kifejtést. :)


Én már rengetegszer lettem kezelve különböző gyógyszerekkel, meg hüvelytablettával meg mindennel, Nolicintól kezdve, Monural-on át, a Fluconazole-ig, de tartós eredményt egyik sem biztosított... ugyanúgy jött mindig ez a "betegség".


Fogamzásgátlót már váltottam, Mercilonnal kezdtem, aztán Milligest, most pedig Gestomix-et próbálom 2. hónapja, eddig mindegyikkel visszatért a probléma...


Óvszert nem igazán szoktunk használni, eddig felesleges pénzkidobásnak tartotta mind a kettőnk, úgyis véd a fogamzásgátló. Viszont az érdekes, hogy amikor használtunk olykor-olykor, mikor mellőznünk kellett valami oknál fogva a foggátlót, akkor semmi bajom nem volt utána. Tökéletesen voltam.


Szóval ezért gondoltam azt, hogy lehet, hogy nem csak nálam van a hiba.

2013. okt. 3. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!