Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mennyire rossz? 24% hematok...

Ez mennyire rossz? 24% hematokrit,85 g/l hemoglobin?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vérszegény vagy.

Mennyi a vvt / RBC/ és az MCV értéke?

2013. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vérszegény vagyok, veseelégtelenségem van és az egyetem emiatt fog elcsúszni, de mostmár más forrásból is tudom, hogy ez mennyire rossz. Mostanra 21% és 74 g/l-re csökkent. A VVT: 2.74 az MCV: 89.4 amúgy, Neorecormont kapok, de nem használ, előtte Aranespet kaptam azzal sem volt a legtökéletesebb, de egy 35-38% + 115-120 az összejött , vasam rendben van és rendben is volt mindig.
2013. okt. 20. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van a vasad rendben is lesz mindig, az eritropoetin hiányzik, nem termeli a vese, ezt kapod az injekcióban.Az előző készítménnyel egész jók voltak az értékeid. Mit mond a gondozó orvosod miért nem lehet visszaállni rá?
2013. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Műveseállomást váltottam az egyetem miatt és ezen a művesén ezt adják, sajnos az a szabály, hogy az inyjekciót a művese szolgáltatja, orvos csak dialízist megelőző állapotokban írhatja fel. Szóval egyelőre azt mondták ez van. :S
2013. okt. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!