Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Tegnap voltam AFP...

S. O. S Tegnap voltam AFP vizsgálaton,2 eredményem rossz lett. Hemoglobin 11,90 és a jó az 12, 00-15, 00 között kellene lennie, a másik PCT 0,151 a jó az 0,10-0,50 között van. Mi a baj? úgy félek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szia. ez még éppen határérték. lehet van egy kis vashiányod, de semmikomoly. nekem az afp-m volt határon 0,7 a határ, nekem 0,76 lett. nagyon úgy néz ki hogy a kis csajommal minden rendben.


jó babavárást, szia

2010. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ez az AFP a mumus?

Nekem 0.60 mom lett és semmi baja a kislányomnak.

Azt mondta a doki,hogy akkor sem kellene izgulnom,ha ettől kevesebb.

Az a rosszabb ha inkább 2.5 feletti az érték.

2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy mumus de a második amint olvasod az tényleg jóval rosszabb.mellesleg semmi hasam sincs még,és néha a köldököm alatt szúró nyomást érzek,ma szerintem elmegyek uh-ra,igaz 2 hét múlva kellene csak mennem.nagyon félek,hogy nincs semmi gond,mert még mozogni sem érzem,bár a 2. babám.
2010. jún. 10. 09:51
 4/13 anonim ***** válasza:

első vagyok, ne aggódj! semmi gond nem lesz! de menj dokihoz ha megnyugtat, ne idegeld magadat. mondjad nem érzed jól magad, görcsöl, szúr a hasad.


midnen jót :-)

2010. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.ma elmegyek,legalább megnyugszok,de ugye ez nem vezethet vetéléshez vagy ilyesmi??:'(
2010. jún. 10. 09:55
 6/13 anonim ***** válasza:
De édes vagy! Ne aggódj már, ezek az eredmények tökéletesek! Az általad annyira pánik értékű PCT teljesen jó, és HATÁRÉRTÉKEN BELÜL van!!!! 0,151 pontosan 0,349-el kevesebb, mint a felső határ, a 0,5!! Ezért annyira felesleges idegesítened magad, csak magadnak, és a babának szerzel rossz pillanatokat!
2010. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm a nyugtató választ,de azért elmegyek uh-ra,nézzenek meg.legalább az kiderül milyen nemű lesz:)
2010. jún. 10. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Az általad irt két értéknek semmi köze az afp-hez,mert azok rutin mennyiségi vérkép eredmények.
2010. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy kicsit meg akarlak nyugtatni.Itt külföldön ahol élek (Németország) el sem végzik már az Afp vizsgálatot,mert annyira megbizhatatlan.NE idegeskedj,ha elmész orvoshoz az jó , mert akkor legalább megnyugtat.A terhesség velejárója hogy,itt fáj ott szúr,ne felejcsd el , hogy a babucid nő.Az, hogy nem nagyon van hasad semmit nem jelent,valakinek a 24 hét után kezd csak el nőni a poci.Kellemes babavárást kíván neked egy 24+4 kismami.Ja és írd meg légyszi mit mondott az orvos.

2010. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.1 körül megyek,3körül mképp megíronm:))
2010. jún. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!