Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be van gyulladva a nagy...

Be van gyulladva a nagy lábujjam! Benőtt a köröm a húsomba:S Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
már 5. hónapja ilyen a lábujjam. már volt ilyen ezelőtt is de akkor kivágtam és 1-2nap már semmi baja nem volt. hát most ez nem így történt 5 hónapja szenvedek vele. már a köröm a húsomat is szét vágta. Rengeteg időt vártam h kinőjön a köröm és akkor majd szépen szabályosan ki nő a húsból és nem lesz gond. de csak nőt csak nőt. de nem lett jobb. ezért kb. egy hete kivágtam a körmömet a húsból amennyire tudtam. most kicsit jobb. de ugyan úgy gennyezik és a genny büdös is:s minden zoknim ha cipőbe vagyok egésznap átázik az ujjamnál. már nagyon meguntam.:S nem tudtok valami kenőcsöt vagy valami más módszert ami segítene?:o
2013. okt. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat.
2013. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem ollóval alányulva sikerült átvágnom a körmöt s kihuzzni amig még nem volt seb.

ezt kellene tenned ujra meg ujra.

elösször begyógyulni fog, aztán pedig megtörténik amire gondoltál csak lassabban. addig többször le kell vágni a körmöt igy. nem szabad hagyni hogy ezt tegye.

2013. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megpróbálom:)!
2013. okt. 25. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk el tudsz vele menni orvoshoz, ahol kivágják, majd kellő módon fertőtlenítik...
2013. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyes pedikűrös is megcsinálja, vagy a sebészeten kivágják
2013. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tedd a lábad langyos sós vízbe :) azonnal nem múlik el, de megéri :)
2013. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia ha esetleg lenne még ilyen problémád akkor ajanlom az exoderil oldatot! igaz hogy koromgombára van , de ez fertotlenito és nekem megszuntette a gyulladast és 2 hónapig kentem folyamatosan és a nagyon csunyabol nagyon szép lett !
2014. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!