Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha 12 éves...

Mit csináljak ha 12 éves vagyok és tyúkmellkasom van. Az okoz valami belső problémát? Pl: szívprobléma vagy tüdő? és a műtét muszály?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostól kell megkérdezni. Ha nagyfokú, esetleg okozhat problémát.
2013. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak félek hogyha okoz nekem valami problémát akkor baj mert nem akarom abba hagyni a focit.... meg meg sem akarom magam műttetni...
2013. okt. 31. 11:43
 3/5 anonim válasza:

Szia! :D


Mindannyiunk mellkasán van egy bemélyedés, csak a vékonyaknál lehet jobban észrevenni. Ha zavar vagy nagy akkor mutasd meg egy szakértőnek. Meglehet gyógyítani ha kicsi tórnával, kezelésekkel, de viszont ha már túlságosan be van horpadva akkor veszélyeztetheti a belső szerveket amik ott helyezkednek el olyan mintha kb 1 ökölnyi bemélyedés lenne ott. Nekem volt ilyen ismerősöm 8 éves és műteni kellet szegényt. De nekem is van hiszen énis ember vagyok és vékony is. Nem zavar. Van egy 24 éves ismerősöm neki még mélyebben van őt sem zavarja de ő is elég "vézna".

2013. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az előző vagyok

*van ilyen ismerősöm* Ezt akartam írni csak elirtam.

2013. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ez tyúkmell. ez kifelé irányul.
2013. okt. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!