Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet ettől gerincsérvem?

Lehet ettől gerincsérvem?

Figyelt kérdés

Ma hordtuk a kukoricát a kertből.Olyan 8-9 mázsa kukoricát kellett felhordanom 16l-es vödrökben(mindkét kézben 1-1 vödör).Az elején csak borogatnom kellett, utána létrára kellet feladogatnom.Közbe a góré és a kert közötti 30métert tettem meg oda-vissza.Mikor befejeztem éreztem hogy fájt a hátam, a derekam környékén.Azóta már enyhült de még mindig lehet érezni egy kis nyomást.Ez lehet gerincsérv vagy csak hirtelen megerőltetéstől van?Illetve ez amit ma csináltam kb. milyen edzésnek felel meg?(Utóbbi kérdés nem annyira lényeges csak kíváncsiságból tettem fel, mivel közben edzek is)


15/f



2013. nov. 9. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Egészen helyes, amit csinálsz és ne próbálj menni orvoshoz, hátha találna rá valami megoldást.
2013. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!