Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrkorrekció lehet TB-re?...

Orrkorrekció lehet TB-re? Tovább ha volt már 2 elég komoly orrműtétem de most már valahogy egyik oldalon alig kapok levegőt (nem ki kell fújni még mielőtt valaki ezt írná) de mondták is hogy komoly orsóvényferdülésem van.

Figyelt kérdés

volt már 2 elég komoly orrműtétem de most már valahogy egyik oldalon alig kapok levegőt (nem ki kell fújni még mielőtt valaki ezt írná)

de mondták is az orvosok hogy komoly orsóvényferdülésem van.De a második műtét óta mintha mégannyira se kapnák levegő. És valamiért olyan mintha ellenne törve, nagyobb is lett és nagyon zavar.


2009. nov. 18. 06:47
 1/1 A kérdező kommentje:
nem tudom mér írta kétszer nem így írtam pedig :D Tovább után a lenti mezőbe írtam! Admin vagy moderátor javíthatná
2009. nov. 18. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!