Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanaba mar mindenki tampont...

Mostanaba mar mindenki tampont hord. Ciki ha en betetet? :

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ahogy te jónak érzed... gondolom mások sem azzal menőznek, hogy tampont hordanak, te sem ezzel fogsz, hol a gond?
2013. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki hord tampont és nem ciki a betét sem.

Mellesleg mondd már meg, hogy a számodra hatékony, menstruációs váladék felfogására alkalmas eszköz viseléséhez kinek mi a köze. Az a ciki, ha foltos nadrággal járkálsz, amit mindenki lát. Az ilyen intim dolgok csak rád tartoznak, kísérletezd ki, hogy neked mi a hatékony és használd azt. Teljesen lényegtelen hogy mi ez az eszköz, a lényeg az hogy megfelelő időnként legyen cserélve, ne ázzon át és a higiéniád megfelelő legyen. Ennyi.

2013. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is betétes vagyok.ezt legalább látom mikor cserés.magamba viszont nem látok

18/l

2013. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, ha neked kényelmesebb a betét, akkor azt hordjad. Nekem speckó nagyon fáj a hasam, ha tampont használok, ezért én is betéptpárti vagyok.
2013. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Az a ciki, ha valaki ezt cikinek gondolja! Különben is a betét egészségesebb.
2013. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a tampon fokozta az amúgy is erős görcseim. Először azt hittem, hogy csak képzelem, de most már biztos vagyok benne.

Van akinek jó, van akinek nem.

2013. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. nov. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!