Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Néztem mostanába sok esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztem mostanába sok esküvői fotóalbumot neten és úgy látom mindenki "öreg" rajtuk? Szerinted?

Figyelt kérdés
A pasik már bőven elmúltak 30, ránézésre, a nők közelítenek a 30hoz, vagy ők is elmúltak, szinte sehol nem láttam 20-25 éveseket. Ennyire ritka manapság?
2011. aug. 22. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

én is megfigyeltem, hogy tök sok az öreg vőlegény, kopaszak, pocakosak...

a menyasszonyok még úgy ahogy kinéznek, de ők sem hamvasak már :) rajtuk sokat segít a fodrász, sminkes, műkörmös...

2011. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ez van, vagy azért mert későn találja meg az ideális embert, vagy nincs pénze esküvőre.Akiket én ismerek 20 éveiben járó lányokat és akik férhez is mentek,nekik a párjuk az aki már elmúlt 30,szóval azokon a képeken is legalább az egyik fél idősebb.Egyedül talán 2 párt ismerek ahol a 20 éveiben volt mindkét fél,de ők még mindig együtt vannak,pedig már vagy 5 éve h. házasodtak.Szóval vannak még szerencsések :-)
2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én már rá sem nézek a fotósnál a fényképekre, mert csak felmérgel. Régen órákig elgyönyörködtem benne, de most lehet utálni, én ebben semmi szépséget nem látok.
2011. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mármint mi mérgel fel?
2011. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy szinte egyetlen szép fiatal párt sem látok.

Tudom, hogy baromság, de engem akkor is idegesít, ezért inkább rá sem nézek.

2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, olyan érzése van az embernek, hogy annak a párnak, ez már van vagy a 2. házassága (közbe lehet, nem is) vagy hogy 6-8-10 évvel ezelőtt jobban mutattak volna.
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy esküvő nagyon szép, hagyománytisztelő dolog. Én is úgy gondolom, ha egy pár szereti egymást, akkor nincs mire várni, össze kell házasodni.


DE: itt vagyok én 26 évesen, a párom szintúgy. Most vettünk lakást szülői támogatással + banki "segítséggel", a törlesztőrészleteket mi fizetjük.


Nincs egy fillér félretett pénzünk sem, márpedig egy esküvő lagzival (már ha meg szeretnénk adni a módját) alaphangon 1 M Ft. A két család eléggé lenullázta magát a lakásvételkor, mi meg most arra költünk, hogy törlesztünk és csinosítgatjuk a kis "lakosztályunkat" ami 14M volt.


6 éve vagyunk együtt, volt már eljegyzés is, de az esküvő a fentebb leírtak miatt még várat magára. Most a lakás élvez prioritást.


26/N

2011. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Mostanában az emberek 30 körül kötnek házasságot, míg régebben huszonévesen. De régebben egy érettségi is nagy szám volt, most meg szinte alap a főiskola/egyetem. Míg ott végez valaki, elkezd dolgozni, már 23-24 éves. Általában erre az időszakra tehető az aktív párkeresés időszaka. Mire a felek kiismerik a másikat, az is beletelik 1-2 éveb, hacsak nem szakítanak, mert akkor kezdődhet minden előről. Szóval mire a sulival végeznek, találnak munkahelyet, biztosak egy kapcsolatban, addigra 30 felé járnak. De ettől még nem "öregek". Amúgy nézd meg a 20-as évek alajén kötött házasságokat. Nagy része válással végződik. Még akkor nagyon sokat változik egy ember, hiszen épp csak akkor lépett ki a nagybetűs életbe. 30 évesen már azért van tapasztalat, persze ettől még elválhatnak, de kisebb eséllyel, mint korábban.
2011. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

a másik dolog:

nekem most 32 éves a férjem, van egy 3 éves lányunk. sokat járunk játszótérre, és hát még mindig megdöbbenek azon, hogy milyen öreg apukák vannak! már el sem merem árulni, hogy az én férjem még "csak" 32 éves. a legtöbb 40 felett van! sőt a múltkor találkoztam egy olyan apukával, aki most 54 éves, és 1 éves a gyereke. ledöbbentem!

2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek könnyű megtalálni azt, akivel el tudja képzelni, hogy leéli az életét.
2011. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!