Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnek a mai csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek a mai csajok ijen dilik konyorgom? Nemkell nekik pasi. Ez oke hiszen mindenki vagyhat egy kis szunetre, de akkoris 22 egyszerre! Megis mivan mostanaba veluk?

Figyelt kérdés
Bakker az osszes csajra most jott ra a ,,nemkell pasi'' dolog? Amugy meg akinek epp nincs hisztis ,,nemkell pasi '' rohama az kuldhet uzit:D
2012. júl. 1. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted őket. Te nem kellesz nekik.
2012. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nekik egyszerűen te nem kellesz. Ez egy nagyon egyszerű lepattintó szöveg, olyan mint a legyünk barátok.

Sokan azért használják, mert könnyebb ezt mondani, mint azt, hogy "nem tetszel"

21/L

2012. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kell pasi,csak nem mindegy,kicsoda.
2012. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ilyen helyesírással örülj, hogy válaszolnak.
2012. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Konyorgom? Az olyan mint a kocsog? Te vagy az Pákó?
2012. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca.. ***** válasza:
hát valamit hazudni akarnak, mert látják rajtad ezt a "mindegy más csak írjon valaki" hozzáállást... kérlek engedd meg hogy őszinte legyek: rajtam nincs nem kell pasi hiszti, de nem írnék neked.
2012. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam mondani 30 éves létemre. Nem mindenáron kell! Inkább úgy mondom, ha jönne az aki kellene, az igen. De amúgy nem...
2012. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Menstruálnak
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy jobb egyedül, mint egy sz.r kapcsolatban. Mivel hála égnek nem vagyok társfüggő, így nagyszerűen elvagyok egyedül. Szex nélkül persze nem, de nem is kell :)
2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!