Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis ellen nincs beoltva?

Hepatitis ellen nincs beoltva?

Figyelt kérdés
Mivel génkezelt az az oltóanyag, amit az iskolákban adnak, ezért gyermekemet nem engedtem beoltatni.Saját orvos által be lesz oltva NEM génkezelt oltóanyaggal. Addig is lehet valami baja például a többi gyerekkel való érintkezéskor, akik kaptak oltóanyagot? 15 éves.

2013. nov. 20. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskolában a hepatitis B ellen adnak oltást, ami legtöbbször közösülés útján terjed.
2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az génkezelt,így nem engedtem beoltatni a gyermekemet.
2013. nov. 20. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iskolában adott oltóanyag nem élő vírus, csak a vírus burkának egy része. Semmiképpen nem lehet ártalmas más gyerekekre.
2015. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a nem génkezelt oltóanyag? Élő vírusos? Mely oltások génkezeltek? MMR gondolom nem, mivel élő vírusos. Nem tudom melyik a jobb:( Félek az élő vírusostól is, a génkezeléstől is:( Tudnál segíteni???
2015. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!