Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítása plasztik...

Anyajegy eltávolítása plasztikai úton, ti mennyit fizettetek és kit ajánlotok? Valaki esetleg ingyen?

Figyelt kérdés

Az arcomon az álkapcsomnál van egy anyajegy ami már kezd egy kicsit zavarni. Elég paranoiás vagyok ezzel kapcsolatban. Leszedetném az SZTKban is de már voltam ott 3x és mind a 3 alkalommal csúnya heg maradt, amit az arcomon szeretnék elkerülni...

Valakinek valami tipp?


2010. júl. 5. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
20000.- a tarifa. Ugyanaz az orvos aki sztk-ra csinálja, állami eszcájgal, állami helyiségben, maszekon is leszedi, de akkor már nyom nélkül.
2010. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A csunya heg nem fdeltétlen az orvos hibája, lehet heg-keloid maradt utána ami minden vágássnál olyan lesz akárki csinálta, mert ilyen sajna a böröd.

De ha mégsem Debrecenben vannak jo börsebészek, ha érdekel irok majd, de mondom ha a böröd olyan sajna akkor tuti ha 100 ezret legombolsz is olyan lesz a helye, plasztika sem jön szoba mert egy ujabb vágás, ujabb heg-keloidot idéz elö.

2010. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A combomon a hajlatba a heg egyáltalán nem látszik, annyit lehet észrevenni hogy ott nem nő szőr ill. körülötte a derekamon viszonylag normális bár az is észrevehető, a lapockámon pedig gusztustalan... mindd a 3at ugyan az az orvos csinálta... nem tudom... amúgy 16 vagyok és pesti...
2010. júl. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!