Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok, másfél...

16 éves lány vagyok, másfél hónap után jött meg és már tizedik napja tart. Ez természetes dolog? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez hogy jön a szexualitás kategóriához????????

Nem értem néha az embereket...

2010. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 10 nap az egy picit sok
2010. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, teljesen az,16 évesen még nem áll be az ember menzesze.Volt olyan is nálam,h amikor megjött ,kb.volt 3 napig,következő hónapban pedig kb. 10 napig.Ne parázz,ha más nagyon sokáig vérzel kb.2 hétig,akkor érdemes felkeresni egy nőgyógyászt..
2010. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
KEdves első, mielőtt hőbörögsz: ez nem a szexualitás kategória.
2010. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
cickafark és palástfű gyógytea keveréke nagyok jó az ilyen panaszokra
2010. máj. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
HA még mindig erős a vérzésed akkor irány a doki
2010. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajna másnak is van ilyen, a legdurvább amit hallottam az 14 nap + 10 nap szünet, és ez rendszeresre beállt. Gyógyszer segíthet, de az receptes. Recept nélkül vérszegénység ellen szedj vastartalmú vitamint!
2010. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A kérdésből itélve eddig minden rendben volt, és akkor valószínűleg ezentúl is rendben lesz.

Így hát nem is neked, hanem bárki másnak, és nem is ijesztgetésnek szánom, csak tájékoztatásnak: csak mert mindenki azt mondja, hogy "semmi bajod attól még, hogy nem jön meg rendesen" nem biztos, hogy tényleg nincs.

Ha meg tudják tanítani a gimiben biológia órán, hogy mitől lesz valaki törpe, vagy kitől örökli a kopaszságot, akkor igazán tanulhatnánk olyan dolgokról is, amit nem feltétlen vesz észre rajtunk minden ovis, mégis sokakat érint. Csak egy példaként mindenkinek érdemes lenne utána néznie, mi az a PCO.

2010. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
HÁT, ÉN NEM HAGYNÁM KI AZ ORVOSI VIZSGÁLATOT.Legalább felvilágosít, megnézi, milyen erős a vérzés, szűrést csinál. ELSŐ AZ EGÉSZSÉG. Adnak igazolást, és szinte nem is fáj, csak kicsit "ciki" a vizsgálat!!
2010. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez igy nincs rendjén.Normálisan kellene járnia és nem 10 napig tarania!!MINDENKÉPP fordulj orvoshoz és NE ANYAGOLD!! És hogy megnyugodj,az is lehet h csak sima hormonzavar,de persze azt is kezelni kell,de nem olyan veszélyes mintha más betegséged lenne!!
2010. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!